! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) odblokowanie CPI

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam….posiadam CPI formula R ….widzialem juz podobny temat ale on nie wjasnil mi calej tej sytuacji..sqter jest na blokadzie i w serwisie powiedzieli ze sprawdźili gaźnik i tłumik i nic nie znalezli i nie maja pojecia co z tą blokadą…pomóżcie….gdzie jest blokada w cpi formula r ?? pozdrawiam

Anonimowy

Wydech = Wydech to jest blokada musisz kupić sportowy.
    Gaźnik jest dysza mniejsza o paręjednostek.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Wcale nie musi kupywac sportowego wydechu, kolanko jest zablokowane a nie caly wydech i oprucz tego dysza za mala w gaźniku i podkladka na wariatorze. Dysze polecam 75 i wyjecie zwerzki z filtra.

Anonimowy

dzieki ale to w koncu cały wydech czy nie? słyszałem wiele opinii… to co z tym robic bo sam nie dam rady…isc do serwisu i powiedziec ze tłumik i gaźnik do wymiany?

Anonimowy

W??? u wydech sportowy ( znajdziesz na pewno taniż uzywkę)
    I wymienić dyszę w gaźniku. (nie dawaj do serwisu, bo zedr? z ciebie kasą) Jest to bardzo ?atwe, możesz zrobić sam.

P.S. dysza 75 będzie dużo za duża, w keewayach odblokowana to 57.5.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

ale ja się nie znam na tym….i w ogole skąd kupić i jaki…jak ma byc pewnie zrobione w serwisie to kasa nie gra roli… tyle ze tam nie wiedzieli kaj jes blokada pzdr

Anonimowy

Nie musi zmieniał ale wydech w 2suwie to podstawa najważniejsza rzecz poza cylkiem…
    A sportowy wyciąga lepiej spaliny i mieszanke zanim zostanie zabrana do ponownego suwu.

Anonimowy

no ok…to jaki najlepiej…? Ten co mam mi pasuje i fajnie brzmi…ale jak trzeba:/

Anonimowy

Leo Vince ZX, Yasuni Z, Laser X-pro, w ostateczności może był Tecnigas next R.
    Szukaj u?ywek

Anonimowy

a gdzie szukac uzywek bo raczej po znajomych to nie znajde…i który wydech tak fajnie chodzi….cos w stylu tego co mam teraz….

ok sprawdźilem na you tubie….ładnie chodzł…a może ktoś poleci jeszcze co innego…? i gdzie w koncu szukac…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie