Odblkowany moduł

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #142361 Reply
    madridista
    Użytkownik

Witam!
    Mam pytanie.Otóż mój Romet 717 na stopkach wkręca się na 12 tys. obrotów (mam obrotomierz)
    Podczas jazdy nie przekracza jednak 6 tys. obrotów.Tylko podczas jazdy z górki osiąga te 9-10 tys. obrotów.
    Moje pytanie brzmi: czy w takim wypadku moduł jest odblokowany czy zablokowany?
    Sprzedawca zapewniał mnie, że jest odblokowany ale wiecie jak to ze sprzedawcami bywa.Wciskają kit byle tylko sprzedać sprzęt.

#142363 Reply
    Quantumek
    Użytkownik

Mam to samo. Skuter na nóżkach wkręca się na max obroty. Jednak podczas jazdy osiąga ok. 6k obrotow i nie idzie dalej, A z gorki potrafi licznik zamknac

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#142371 Reply
    kuba90876
    Użytkownik

jeżeli wkreca się do tych 12 tys to chyba na logikę że nie jest zablokowany.

#142386 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik

Może jadąc nie ma siły wkrecić się wyżej. To tylko 50, a nie 500…

#142398 Reply
    BTSJakub
    Użytkownik

i to co pisze Kisiu jest prawdą. Najprawdopodobniej nie ma siły się wkręcić na wyższe obroty.

#142566 Reply
    Artur Medard Adelson-Domagała
    Użytkownik

Wiadomo że pod obciążeniem silnik wymaga większej ilości paliwa.

Powodów może być kilka:
    – ogranicznik na iglicy w gaźniku
    – mała dysza w gaźniku
    – zbyt uboga/bogata mieszanka

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Odblkowany moduł
Twoje informacje:

Back to top button