Od jakiego crossa/enduro rama do silnika loncin 250?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #674656
  Amotor
  Uczestnik
  • Postów: 5

  Witam.
  Od jakiego crossa/enduro polecacie ramę by pasował silnik loncin 250? By jak najmniej przerabiania było.

  #674663
  Szumek811
  Uczestnik
  • Postów: 1 011

  Wątpie abyś znalazł ramę plug&play, każda będzie wymagać przeróbki, ale te nie są trudne. Mam oczywiście nadzieję, że po takiej przeróbce nie chcesz jeździć po drogach publicznych ?

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #674669
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 965

  spawanie ramy nie jest proste dla przecietnego zjadacza bułek – temperatura, przetop, jakość spawu, technika spawania, łaczone materiały i odpowiednia obróbka cieplna spawu lub okolic.
  To nie jest dosmarkanie łyżki do łopaty – tu trzeba umiec określić jakie siły i jak przenosi rama a jakie i jak zacznie przenosić po modyfikacji – juz nawet zakładając poprawne spawanie.

  #674693
  Amotor
  Uczestnik
  • Postów: 5

  Zima idzie to by się coś przydało na pola lasy. Myślałem o Yamaha DT 125 ale z tego co czytałem to dużo pali w terenie, a loncin wącha 😀 Lonciny maja chyba wszystko słabe oprócz silnika to by można było wsadzić w jakąś porządna ramę.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button