Obsługa akumulatora Kymco Agility 50

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #172281 Reply
  Pooh
  Uczestnik
  • Postów: 87

  Witam. Dzisian w sumie z nudów postanowilem zajrzeć tu i ówdzie. W pewnym momencie doszedłem do akumulatora. Jako, że mam jakieś zboczenie w zaglądaniu do wnętrz przeróżnych, odkręciłem aku i zdjąłem pokrywkę z kapslami. W środku między płytkami zauważyłem nasączone maty, ale elektrolitu jak na lekarstwo. Z tego co wiem to wszystko powinno być zanurzone w elektrolicie. Gdyby aku był bezobsługowy to myślę że kapsli by nie było. I tu moje pytanie. Czy uzupełnić poziom elektrolitu?

  #172282 Reply
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 3 102

  Możesz.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #172283 Reply
  H2O
  Użytkownik
  • Postów: 269

  Wypada nawet i to wodą destylowaną, do poziomu 2…3 mm powyżej płyt i z umiarem doładować po tym tego swojego… cichego sprzymierzeńca. 😉

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Obsługa akumulatora Kymco Agility 50
Twoje informacje:
Back to top button