! Forum Serwis Obroty

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Felek Felek 1 lat, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #669829 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe dertt97
    dertt97
    Użytkownik

Witam serdecznie

Mam pytanie czy w twoim motocyklu przy biegu neutralnym jesteś w stanie utrzymać obroty np 3 czy 4 tyś czy jeśli przekręcisz manetkę lekko masz około 6 pytam bo serwis mi chce wmówić iż każda 125 tka tak ma ze nie może utrzymać obrotów u mnie wygląda to tak że odkręcam lekko manetkę i mam 6-7 tyś prawie czerwone pole podczas jazdy jest ok nie ciągnie motocykl jedynie mam tak na jałowych nieważne czy zimny czy ciepły

#669833 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

motocykl ma jakąś nazwe? może ma rocznik? może ma informacje czy to wtrysk czy gaźnik?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #669837 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe dertt97
    dertt97
    Użytkownik

Hej sorki zapomniałem

Pacjent Barton Travel 125 2018r wtrysk paliwa euro4

Ogólnie swoje pytanie kieruję do wszystkich marek chińskich na wtrysku czy potrafią utrzymać manetką na przykład 4tys bo ja mam tak że gdy lekko ją odkręcę i trzymam nieruchomo silnik ma 6-7 tyś

#670287 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Felek
    Felek
    Użytkownik

Może poluzuj trochę cięgno przepustnicy? Może masz tak ustawione, że manetka obraca Ci się o 30 stopni i koniec. No to wtedy nie ma się co dziwić, że delikatny ruch i masz 6-7 tys obrotów.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Obroty
Informacje o Tobie: