Obrotomierz cyfrowy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Obrotomierz cyfrowy

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Co sądzicie o tym obrotomierzu prosto od chińczyka 😆 :
    http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120686210051&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Docieram właśnie nowy cylinderek i tak sobie pomyślałem że może by to było dobre….hmmm
    tylko gdzie to umocować w aeroxie 😕

Anonimowy

A to po co Ci dwa obrotomierze?

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Nie mam obrotomierza….2002r, mam wyświetlacz z temp. i paliwem a nie chcę zmieniać na z obrotomierzem…

Anonimowy

To bys pewno musiał wycinać w plastiku między nogami np zeby to wsadzić. Ew mocowanie jak na gps

Anonimowy

He he wolałbym zdecydowanie mocowanie 😀 , nie wiadomo jak to chinskie będzie się sprawować…
    Może ktoś z Was miał do czynienia z takim obrotomierzem?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

gdzie to się w ogóle podłącza ?? gdzieś do iskrownika ?? pod świece??

Anonimowy

pod swiece

Anonimowy

Podłączenie prosta sprawa (przynajmniej według instrukcji hehe) ten kabel czarny jest ekranowany by nie zbierał zakłóceń, w nim są dwa kabelki czarny i biały i ten czarny owijasz kijka razy wokół kabla od fajni i tyle (czasami trzeba ten biały przypiąć do ramy jako masa) tak wyczytałem z instrukcji)

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie