Obejście stacyjki - Inca Sprint

Witam

Może ktoś wie jak zrobić obejście na stacyjce? W swoim - nie ukrywajmy - wraku stacyjka mi się rozwaliła i nie mogę go zapalić, a chciałbym go sprzedać i pokazać nabywcy że wystarczy podłączyć nową stacyjkę. Chodzi mi o to, które kable wychodzące z kostki należy zewrzeć aby odpalić skuter. Z góry dzięki ;)

Brzmi to trochę jak ,,sąsiad kupił incę i fajnie było by się przewieść bez jego wiedzy. Jak to zrobić?" :D Nie prościej wyłożyć się na tą stacyjkę i sprzedać po prostu trochę drożej? :)

Kup nową stacyjkę, starą wykręć, wkręć nową, podłącz nową. Nie podawajcie mu patentu bo potem będą znikać z przed szkół skutery. Nie ma to jak zrobić jaja koledze i pojeździć sobie jego skuterem. :)
Stanowczo NIE!

Bardzo dziękuję za pomoc i okrzyknięcie mnie złodziejem. Prosze o bana, myślę że moja obecność w tym ''pomocnym'' towarzystwie nie ma dalszej racji bytu.

A jak ktoś nie wierzy: http://tablica.pl/oferta/skuter-inca-sprint-zipp-vapor-dawca-czesci-lub-do-zrobienia-CID5-ID3VR2r.html#1a8f69cd9d

@romek nie obrażaj się ale zrozum, że tak to dzisiaj wygląda i trzeba mieć dystans do takich jakby na to nie patrzeć podejrzanie wyglądających pytań. Poza tym nawet jak Ty serio potrzebujesz tego tylko w tym celu to ktoś kto to przeczyta może mieć już inne intencje :)

Szerokości! :)

Nie ktore chinczyki, a raczej kazdy ktory posiadalem odpadają po wypieciu kostki ze stacyjki i bez zadnego laczenia odpala z kopa.

ewentualnie czarny z czerwonym skoro już o tym piszemy ;) Jak chcesz wiedzieć dokładniej to po prostu poszukaj na YT.