nrg przerywa po wymianie walu i cylka

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) nrg przerywa po wymianie walu i cylka

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #263430 Odpowiedź

Anonimowy

witam szukam pomocy mam nrg mc2 wymienilem w nim wal i cylinder na taki sam jak seryjny i przerywa i strzela z tłumika niewymienilem simmeringow moze tego przyczyna albo zaplon?????? :567:
    wyczyscilem gaźnik swieca nowa kabel wysokiego napiecia tez
    niby wszystko ok i nic ciagle to samo pomocy 🙁

#263431 Odpowiedź

Anonimowy

Może to być zapłon, źle wyregulowany gaźnik etc.
    Jeśli robiłeś to sam to udaj się do jakiegoś gościa który się na tym dobrze zna, jeśli u kogoś to opieprz go, zażądaj zwrotu hajsu i pojedź do innego.

Taka moja rada.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #263432 Odpowiedź

Anonimowy

no robilem sam i niewiem co jest skuter pali od pierwszego kopniecia ale jak dodaje gazu to zaczyna przerywac 🙁
    pisalem z jednym mechanikiem i powiedzial mi ze to wina simmeringow ale ja nie jestem pewien bo przecież wal ma takie same rozmiary a wczesniej zanim się lozysko igielkowe posypolo to chodzil jak burza a teraz max 30 i muł

#263433 Odpowiedź

Anonimowy

u mnie w roxie bylo to samo doslownie
    po wymianie lozysk, cylka oraz walu byl mul jak skurczybyk
    okazalo się ze simering który mechanik tak fachowo zamontowal wypadl z kosza, a przed tem byl krzywo zamontowany

#263434 Odpowiedź

Anonimowy

ok to wymienie simmeringi tylko niewiem czemu tak ładnie zapalaż??????
    a po dodaniu gazu muł straszny i ledwo co na obroty wchodzi na nozkach :567:

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #263435 Odpowiedź

Anonimowy

a moze cos z gaźnikiem poprostu chociaz w sumie watpie ale można zobaczyc albob tłumik zapchany

#263436 Odpowiedź

Anonimowy

no z tłumikiem bylo wszystko ok zanim się rozsypal cylinder
    Możliwe ze przy wkladaniu walu moglem uszkodzic simeeringiż?????

#263437 Odpowiedź

Anonimowy

mogłeś 😛

#263438 Odpowiedź

Anonimowy

powiem tak, moj przypadek zajal autoryzowanemu serwisowi naprawe okolo 2 tygodnie. wszystko robili gaźnik, tłumik, pakowali oryginalne części z roxa w przekładnie nic kompletnie nic, okazalo się ze simerinki byly bachniete, mi tez zapalal przy przekreceniu kopki delikatnie, ale po dodaniu gazu pracowal na srednich obrotach

#263439 Odpowiedź

Anonimowy

Kurna, a jak panne zerżniesz w gumie, to następnym razem zakładasz tą samą? Bo kutang przecież taki samą

Simmeringi jak zdejmujesz wał to są do wywalenia i tyle.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
Odpowiedz do: nrg przerywa po wymianie walu i cylka
Informacje o Tobie: