! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Nowy wydech??

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Znalazłem nowy wydech robiony ręcznie i chciałbym wiedzieć co jest tak naprawdę wart, Czy jest wart tych 800zł. Sorrki za link do sklepu innego niż jednoślad ale na jednośladzie go niema LINK

Anonimowy

Na pewno nie jest wart tych ośmiu stawek.Nie widziałem tej firmy ,ani w polskich sklepach ,ani zagranicznych. Poprostu lepszy No Name 😉 Radze kupować raczej znane produkty ,lub te co do ,których masz 100% pewności.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Typhon nie gadaj glupot jeśli się nie znasz. Romano robi z****** wydechy. Narazie jest to egzotyk na polskim rynku. Ale jest wart swojej ceny. Romano ma tez swietne wydechy klasy evo.

Anonimowy

czarny napisał:

Romano robi z****** wydechy.

Oszczędzaj się kolego z takimi tekstami. Jest to egzotyk czyli na dobrą sprawę nikt go nie przetestował nawet.

Typhoon13 napisał:

Na pewno nie jest wart tych ośmiu stawek.Nie widziałem tej firmy ,ani w polskich sklepach ,ani zagranicznych. Poprostu lepszy No Name 😉

Wartości nie określa się po wyglądzie!

Typhoon13 napisał:

Radze kupować raczej znane produkty ,lub te co do ,których masz 100% pewności.

Tak, z tym się zgodzę. A już w ogóle gdy w gre wchodzi 8oo zł !

Anonimowy

Pewnie to jest tak, że nikt tego nie kupuje bo jest mało znany a cena jest wysoka i nikt nie chce ryzykować. Podobnie było z Tecnigasami na początku, nieznana firma to każdy mówił „złom” a teraz widać że nie jest najgorsza. Siwy zawsze możesz był tym pierwszym :mrgreen:

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Anonimowy

Osiągi wydechów ROMANO POWER przewyższają wydechy wyścigowe ze stajni YASUNI.

Jak robisz tuning na klasą racing to warto zainwestować w ten wydech. Przy mniejszym tunie się po prostu nie opłaca.

Anonimowy

Mogę wiedzieć skąd masz te informacje? Może jakiś teścik znalazłeś?

Anonimowy

W opisie tego wydechu piszą że nadaje się do sport i mid race. A to ni jest 4race!! KeewayDriver Może znalazłeś jakiś test? Przepraszam że powtórzyłem…

Anonimowy

Na youtube masz test Romano Evo wypadają lepiej od Yasuni C30… więc? Jest w polsce pare osób które mają ten wydech na innym forum sqtery…. szpaku bodajże i ktoś jeszcze.

Na pewno nie jest wart tych ośmiu stawek.Nie widziałem tej firmy ,ani w polskich sklepach ,ani zagranicznych. Poprostu lepszy No Name 😉

To że nie widziałeś to nie znaczy że wszyscy. Lepsze wydechy od Yasuni to tyle. Ale te wydechy to trzeba pod konkretny setup dobierać.

Anonimowy

Postrach napisał:

Ale te wydechy to trzeba pod konkretny setup dobierać.

Czyli pod jaki?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie