! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) nowy tłumik

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

No wiec, że idzie lato chciałbym trochę zmodyfikować swój skuterek. Chcę zmienić tłumik, bo mam seryjny. Obserwuje Laser X pro, ale nie wiem czy on poprawi mój start jak i v-max? Doradce coś;)

Anonimowy

było chłopie dziesiątki setki rrazy do seryjnego silnika, jedy dużo wydechów między innymi x-pro które chyba najbardzije bym polecał do serii 😉

Anonimowy

co bym musiał jeszcze zrobić, bo chyba samo założenia tłumiku nic nie da prawda?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.

Anonimowy

Wyregulować. Jeżeli nie robiłeś tego, to będzie kosztować ok 70-100zł w serwisie.

Anonimowy

tylko ja mam do najbliższego serwisu yamahy z 120km…. w jedną stronę. Może powiedzieć jak miałbym go wyregulować?

Anonimowy

W yamasze to z 300zł pewnie :p

Jakiś serwis motocyklowy w którym też ogarniają skutery i Ci to zrobią…
    Mówisz, że założyłeś nowy wydech i chciałbyś go oddać na regulację przekładni 🙂

Anonimowy

z reguły to wydechu dostajesz rolki, wsadź a najlepiej sprawdź jaka maja wage i kup takie same tylko jakiejs porządnej firmy bo te co dodaja do wydechu to szybko się niszcza i niszcza wario bo ciezarki z kopert się wysuwają

i wtedy powinno byc ok , ewnentulanie dysza 0.05mm wieksza regulacja wydechu nie jest trudna , gorzej jak bawisz się w cylindry itp

jak dasz sportowy wydech to z reguły te rolki daja ok 0,5 grama lżejsze bo , tajuningowe wydechy maja to do siebie że maxymalny momen obrotowy jest w wyższej parti obrotów i żeby zniwelować tego lekkiego muła na dole daje się własnie lżejsze roleczki

Anonimowy

wydech nie kupiłem jeszcze ale pewnie po świętach to zrobię. Więc jeżeli mam obecnie rolki seryjne 5,5g to mam założyć 5g ? Dobrze zrozumiałem?

Anonimowy

mniewięcej tak ale najpierw poczekaj , załóż wydech , przejedź i zobacz jak bd , bo czasami akurat się przyfarci i jest plug an play a jak bd słaboo to załóż te co dadzą ci do wydechu i jak bd ok , to wymien je na jakieś porządne 🙂

Anonimowy

ok, dzięki za info czas na zakupy 😉

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie