Nowy skuter za 3000 zł.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Nowy skuter za 3000 zł.

Ten temat zawiera 26 odpowiedzi, ma 12 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Filippo73 Filippo73 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 27 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe jazda17395
    jazda17395
    Użytkownik

Siema,
    Właśnie wczoraj zdałem AM i czas zacząć myśleć o skuterze. Chcę aby był nowy i z Chińskiej Republiki Ludowej i miał te 2 lata gwarancji niż kupić 10 letniego skatowanego skutera w tej cenie. Ma być duży i wygodny(nawet dla 2 osób) no i nie trzeba było go często naprawiać. Mile widziana też czasem szybsza jazda:) Jestem wysoki ale za to lekki a skuter będzie służył do dojazdów do szkoły(po to zrobiłem AM) i czasem na wycieczkę z kolegami (po to też zrobiłem AM:). Skuter ma być do 3 tyś. złotych. Wyglądać może jakkolwiek byle by był NOWY, duży, wygodny i w miarę szybki:)
    Dzięki za pomoc:)

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Mh sam siebie wykluczasz 🙂 nowy chiński i żeby często nie naprawić.Nie da się 🙂 zawsze coś będzie maszynami z CRL

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Takie rzeczy to tylko w Erze 🙂

jazda17395
    Użytkownik

czasem zepsuć się może no ale bez przesady żeby co tydzień coś wymieniać i w końcu zainwestować drugą wartość skutera:)

Zdjęcie profilowe peciula
    peciula
    Użytkownik

Polecam TGB 101S nówka ściągniesz blokady i maszynka Ci długo posłuży. Szeroki wybór części firmówki i podróbki sam posiadam od nowości mam nalatane 6k km mam znajomego co nalatał 20k i nic nie robił,tyle w mojego dołożyłem co na olej i benzynę w dwie osoby też da się jechać.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe michal98
    michal98
    Użytkownik

albo router bassa ja mam 3800km i mam go rok skuter jeszcze się toczy po zdjęciu blokad mi leci 75km a jest tylko jedna blokada 1minuta roboty. skuter kosztuje 2tyś .

Routery to dobre
    skutery, bo ciągną jak
    renifery. Mają w zanadrzu
    trzy konie i robią dziurę w
    betonie.
    Zdjęcie profilowe Filippo73
    Filippo73
    Użytkownik

Do 3000 tgb nowego raczej się nie kupi. Pozostają sensu stricte chińczyki. Jeżeli chcesz duży skuter to pozostaje toros fresco. Jak będziesz mieć odrobinę szczęścia to długo pojeździsz, a jak dużego pecha, to będzie psuć się co chwilę. Jest ryzyko jest zabawa 🙂

Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

A ja ci polecam Zipp Quantum. Mam go 2 lata i jedyne co robilem to zmiana oleju :).

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    jazda17395
    Użytkownik

a moglibyście mi jeszcze wyjaśnić różnice, podać plusy i minusy i w ogóle opisać 2-suw i 4-suw bo wikipedia bardzo „jasno” opisała:)

Zdjęcie profilowe michal98
    michal98
    Użytkownik

2T jest mocniejszy ale za to więcej pali ok 3.5l ma lepsze przyspieszenie. 4t spala 2-2.5l ma słabsze przyspieszenie ale bardziej rasowy dźwięk.

Routery to dobre
    skutery, bo ciągną jak
    renifery. Mają w zanadrzu
    trzy konie i robią dziurę w
    betonie.
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 27 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie