nowy skuter z hipermarketu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery nowy skuter z hipermarketu

Ten temat zawiera 109 odpowiedzi, ma 26 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe marbryl1 marbryl1 9 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 110 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #32545 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe dymekgizycko
    dymekgizycko
    Użytkownik

mój 1 wpis jak bym pomylił działy to proszę moda o przeniesienie do prawidłowego z góry przepraszam. Czy ktoś się może wie kiedy i w jakich hipermarketach będą jakieś promocje na skutery .Mam 15 letniego syna i wierci mi w brzuchu dziurę o skuter pozdrawiam i z góry dziękuje

#32547 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Śledź gazetki promocyjne na stronach internetowych hipermarketów. Za kilkanaście dni wakacje więc wysyp promocji bardzo prawdopodobny.

W realu masz Steeda za 2290

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #32548 Odpowiedź
    dymekgizycko
    Użytkownik

w kwietniu w realu lub w carrefur widziałem skutery za 1499 pln jestem ciekaw czy jeszcze będzie taka promocja

#32549 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Ciężko wyczuć. To jak wróżenie z fusów.

#32551 Odpowiedź
    dymekgizycko
    Użytkownik

myślę że jak na 1 skuter taka cena jest adekwatna dla 15 latka nawet jak jest to totalna chinszczyzna ?? czy raczej używany

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #32552 Odpowiedź
    dymekgizycko
    Użytkownik

😀

#32559 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Za 1500-2000 nie kupisz niczego sensownego z tych markowych. Dysponując w/w kwota, jakby nie patrzeć, jest to jedyna opcja wg mnie (nowy chiński).
    Najgorsze co możesz zrobić to kupić używanego typowego chinola.

#32564 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Rugbyman
    Rugbyman
    Użytkownik

Jeśli mogę dodać swoje ‚trzy grosze” do tematu to ja jakbym miał synka w tym wieku i jeszcze początkującego w skuterowej „gorączce
    ” to kupowałbym teraz przed wakacjami raczej Routerka z Tesco, ponieważ są tanie, lekkie, idealne na naukę jazdy, w razie upadku nie będzie szkody i kosztownych napraw. Co do konkurencyjnego sklepu Real gdzie „króluje” Toros 16 to wiele osób na tym portalu opisywało jak przypadki, że zaraz po kupnie kilka spraw sypało się w tym modelu, typu: wskaźnik paliwa, problemy w odpalaniem ze startera, oświetlenie, itd.

Idą wakacje, dużo czasu wolnego, wolność i pewność dobrej pogody. Raczej nie będzie już tańszych skuterów, a po co czekać jak można od razu dziecku zrobić nagrodę za cały rok nauki.

#32567 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe FranceCola
    FranceCola
    Użytkownik

No ja też chce coś dodać od siebie… Według mnie, kupno skutery z marketu nie jest zbyt sensownym wyborem… Zazwyczaj takie skutery szybko się psują. Można wziaść Zippa jakiegoś na raty,albo kupić jakis nie koniecznie skuter, np. simson.

Ja w korkach nie stoje, bo u mnie nie ma korków ! =D
    #32571 Odpowiedź
    dymekgizycko
    Użytkownik

nowe mają gwarancje chyba że jak z komórkami z powodu ingeręcji cieczy gwarancja została nie uznana. używane to loteria .Dzięki za konsultacje naprawdę forum bardzo pomocne parę rzeczy mi się wyjaśniło

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 110 łącznie)
Odpowiedz do: nowy skuter z hipermarketu
Informacje o Tobie: