Nowy skuter przerywa

Witam
Chciałbym prosić was o pomoc ponieważ ja już do niego nie mam siły.
Problem leży w tym iż gdy wyjeżdzam rano do szkoły to chodzi dobrze tylko czasem lekko i aby chwile przerwie od pewnego czasu robi sie to częsciej nie raz rzadziej a dzisiaj gdy wracałem ze szkoły to zaczął tak przerywac ze nie reagowal na ruchy manetka i do 30 km/h jechal kiedys przerywal dłużej że przekręcam manetke i 0 reakcji i pochwili działa a teraz dusił sie tak po przejechaniu ok 10km zazwyczaj robilo sie tez mniej wiecej po tylu a teraz jakos juz róznie proszę o pomoc ponieważ nie wiem gdzie leży problem a na przegladzie bylem nie dawno wiec filter wyczyszczony i nowy olej jakos 150km od przegladu sie zaczeło to przerywanie

Jaki to skuter ?,jaki ma silnik - 2T czy 4T ?.Generalnie wina pewnie leży po stronie filtr paliwa-gażnik.Wymień filtr paliwa o ile takowy jest w skuterze oraz przeczyść i wyreguluj gaznik.

jest to 4t

może czapka ze świecy ci spadła, sprawdź czy ona jest dobrze wciśnięta na świecę.

Byłem dzisiaj w serwisie gdzie kupowałem skuter i powiedziano mi , że to może być wina paliwa bo gdy lekko spuscił paliwo wężykiem twierdził ze nie ma koloru i to może być przyczyną i jak zaleje skuter paliwem ze shella i będzie się to powtarzać to mam przyjechać spowrotem co wy o tym sądzicie racja a może chciał aby mnie zbyć

jak to nic nie da to zobacz układ dolotowy - nie usuwaj zwężki , ale gdy ma za mało powietrza to przy 30 km/h skutery przerywają

Temat można zamknąć problem rozwiązany.
Został wymieniony gaznik na nowy