Nowy skuter nagle zgasł – Romet.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Nowy skuter nagle zgasł – Romet.

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe H2O H2O 5 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe rafal07711
    rafal07711
    Użytkownik

witam.mam problem. dzisiaj kupilem nowy skuter Romet. przy sklepie wszystko dzialalo. zawiozlem go do domu busem. odpalilem,chwile pochodzil,wsiadlem,odjechalem jakies 20m i nagle stracil moc i nie moge go juz odpalic. dodam ze swieci sie kontrolka od oleju. moze ktos ma wieksza wiedze na ten temat niz ja dlatego prosze o pomoc. moge go zawiezc do serwisu ale mam calkiem spory kawalek i to wiąże sie z dodatkowymi kosztami na ktore nies moge sobie pozwolic,a poza tym skuter jest mi potrzebny na dojazdy do pracy.prosze o pomoc.

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

rafal07711 napisał:

witam.mam problem. dzisiaj kupilem nowy skuter Romet. przy sklepie wszystko dzialalo. zawiozlem go do domu busem. odpalilem,chwile pochodzil,wsiadlem,odjechalem jakies 20m i nagle stracil moc i nie moge go juz odpalic. dodam ze swieci sie kontrolka od oleju. moze ktos ma wieksza wiedze na ten temat niz ja dlatego prosze o pomoc. moge go zawiezc do serwisu ale mam calkiem spory kawalek i to wiąże sie z dodatkowymi kosztami na ktore nies moge sobie pozwolic,a poza tym skuter jest mi potrzebny na dojazdy do pracy.prosze o pomoc.

Jeżeli świeciła się kontrolka oleju to może po prostu go zatarłeś?

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Ale jaki Romet? 2T? 4T? Jeśli tego nie wiem to jak mogę pomóc?

Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

Prawdo podobnie go zatarłeś ale tym się nie przejmuj tylko tak Zobacz w karcie gwarancyjnej Warunki Gwarancji I tam powinno być napisane że powinien mieć przegląd zerowy przed sprzedaża i tym powinien zająć się sprzedawca i jeżeli go zatarłeś radze tobie iść do gościa co ci go sprzedał i nie zgadzasz na naprawe tylko wymiana na nowy lub zwrot pieniędzy (Prawo Konsumenta)

rafal07711
    Użytkownik

jest to T2.
    Ale jak zatarłem skoro nawet nim nie jezdzilem..?? przeglądu skuter nie ma bo sprzedawca powiedzial ze musze we w łasnym zakresie zrobić. Mogę poprostu go oddać i żądać zwrotu pieniędzy bądź zamiany na nowy.przebieg tego skutera to 3,8km.Ja nim zrobilem max 20m.!!

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Powinieneś odebrać sprzęt po przeglądzie zerowym wykonanym przez sprzedającego.
    A żeby zatrzeć silnik wcale nie trzeba jechać nie wiadomo gdzie i jak daleko.
    Taki urok tego pier******* Rometa 🙂
    Szczycą się i chwalą na milion sposobów a sprzedają gówno i tyle. Dziwi mnie, że ciągle jeszcze znajdują się ci co to kupują. To chyba najgorsze chińczyki na czele z Zippem dostępne na naszym rynku.
    Tłumaczą, że za jakością idzie cena, ok, ale to nie zmienia faktu, że trochę pojeździć powinno – a mówiąc trochę nie mam tu na myśli 20 metrów 🙂
    Kupiłeś niestety najgorszy z możliwych sprzętów 🙂

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

https://www.youtube.com/watch?v=8LJknMLWcls hehe:D
    =
    A oleju wlałeś do zbiorniczka??? Jak nie to pewnie masz na koncie fraga za zabicie swojego rometa:D

rafal07711
    Użytkownik

nie,nie wlalem oleju. sprzedawca powiedzial ze olej jeszcze jest i benzyny pol zbiorniczka. to mam mu oddac ten skuter czy jak?

Zdjęcie profilowe H2O
    H2O
    Użytkownik

Maxell, jednak nie lubi… wielkoseryjnej chińszczyzny. Popatrz, popatrz, wydało się jednak. 😉

Nie będę naprawiał twojego świata, bo mam zajęcie z naprawianiem swojego.
Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie