Nowy Skuter do 2000zl

Witam chciał bym zakupić swój pierwszy skuter mam do wydania około 2000zł myślałęm nad router bassa (znajomy ma i poleca) nie cchem kupywac żadnej używki wole nowego nawet jak ma być to chinczyk.
Może pomożecie coś wybrać ? z góry dzięki

Na pierwszy skuter za te pieniądze, nowy - uważam, że wybór bardzo dobry.
Chyba, że trafisz w promocji coś z kołami 12" lub tarczą z przodu (np. Router City Line - nowszy licznik i tarcza)

dozbueraj 300zl i kup nowy 727 premium

a mam jeszcze takie pytanie jakie skutery sa lepsze 4t czy 2t ? nie wiem czy dam rade uzbierac te 300zł + opłaty skutera a rodzice chyba więcej już nie dołożą :(

P.S Routera city line też ma znajomy nie zabardzo mi sie podba ten licznik plastik połączony z lampa

Zdania sa podzielone jak z benzyna i dieslem.
Przyjelo sie, ze 2T jest szybszy ale wiecej pali i jest glosniejszy.
4T - ciszej, mniej paliwozerny ale nieco wolniejszy.

To bierz basse 4T - zostanie na paliwko :)

I tak chyba zrobie zostane przy bassie ale jakto ma byc mój 1 skuter to ile wyniosą mnie opłaty tak mniej więcej

Ze wszystkimi zwyżkami to nieco ponad 100 zł za OC, ponad stówkę za rejestrację. Przeglądy jeśli będziesz wykonywał to tak od 100 do 200 zł.

rozumiem że przęglądy nie są obowiązkowe ? skuter rejestrowany oraz ubezpieczany będzie na tate a on na ma maxymalną zniżke

Bassa, to moim zdaniem dobry wybór na pierwszy skuter. Kupowałem dwa tygodnie temu w tesco. Przegląd zerowy robiony był w Romecie w Dębicy. Przejechałem do dziś 500 km, w tym czasie nic nie regulowałem, nic nie dokręcałem, zmieniałem tylko oleje. Przeglądy trzeba robić jak chce się mieć gwarancję - moim zdaniem nie warto.

Przeglądu gwarancyjnego nie musisz robić, ale stracisz wtedy gwarancję. Przegląd okresowy, który będziesz musiał wykonać dopiero za 3 lata Cię czeka. Jak na ojca będziesz miał ten skuter to w 150 zł powinieneś się zmieścić.

Ok dzięki wszystkim za pomoc w razie jakich kolewiek pytan to będe tu pisał
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki :)

ja mam bassę rocznik 2012, spalanie 2.17l ( http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/45846 ), jest bardzo cichy, w trasie spisuje się naprawdę dobrze. kupiłem za 1700zł, więc te 300zł co by ci zostało to byś miał na rejestrację, ubezpieczenie, paliwo no i przegląd po 300km :)