Nowy Skuter do 2000zl

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Nowy Skuter do 2000zl

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lesiu106 Lesiu106 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Degnerix321
    Degnerix321
    Użytkownik

Witam chciał bym zakupić swój pierwszy skuter mam do wydania około 2000zł myślałęm nad router bassa (znajomy ma i poleca) nie cchem kupywac żadnej używki wole nowego nawet jak ma być to chinczyk.
    Może pomożecie coś wybrać ? z góry dzięki

Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Na pierwszy skuter za te pieniądze, nowy – uważam, że wybór bardzo dobry.
    Chyba, że trafisz w promocji coś z kołami 12″ lub tarczą z przodu (np. Router City Line – nowszy licznik i tarcza)

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

hiorimaru
    Użytkownik

dozbueraj 300zl i kup nowy 727 premium

Degnerix321
    Użytkownik

a mam jeszcze takie pytanie jakie skutery sa lepsze 4t czy 2t ? nie wiem czy dam rade uzbierac te 300zł + opłaty skutera a rodzice chyba więcej już nie dołożą 🙁

P.S Routera city line też ma znajomy nie zabardzo mi sie podba ten licznik plastik połączony z lampa

Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Zdania sa podzielone jak z benzyna i dieslem.
    Przyjelo sie, ze 2T jest szybszy ale wiecej pali i jest glosniejszy.
    4T – ciszej, mniej paliwozerny ale nieco wolniejszy.

To bierz basse 4T – zostanie na paliwko 🙂

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Degnerix321
    Użytkownik

I tak chyba zrobie zostane przy bassie ale jakto ma byc mój 1 skuter to ile wyniosą mnie opłaty tak mniej więcej

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ze wszystkimi zwyżkami to nieco ponad 100 zł za OC, ponad stówkę za rejestrację. Przeglądy jeśli będziesz wykonywał to tak od 100 do 200 zł.

Degnerix321
    Użytkownik

rozumiem że przęglądy nie są obowiązkowe ? skuter rejestrowany oraz ubezpieczany będzie na tate a on na ma maxymalną zniżke

Zdjęcie profilowe solmark
    solmark
    Użytkownik

Bassa, to moim zdaniem dobry wybór na pierwszy skuter. Kupowałem dwa tygodnie temu w tesco. Przegląd zerowy robiony był w Romecie w Dębicy. Przejechałem do dziś 500 km, w tym czasie nic nie regulowałem, nic nie dokręcałem, zmieniałem tylko oleje. Przeglądy trzeba robić jak chce się mieć gwarancję – moim zdaniem nie warto.

Router Bassa 2012 przebieg: 4200 km
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Przeglądu gwarancyjnego nie musisz robić, ale stracisz wtedy gwarancję. Przegląd okresowy, który będziesz musiał wykonać dopiero za 3 lata Cię czeka. Jak na ojca będziesz miał ten skuter to w 150 zł powinieneś się zmieścić.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie