Nowy skuter do 2000 zł.

Witam, chciałbym kupić skuter tak jak wyżej napisałem, maksymalnie do 2000 złotych. Byłem wczoraj w Tesco, rozejrzeć się za popularną ,,Baśką", ale niestety zamiast Bassy stał Romet Metro City, z napisanym kodem na plastiku i nazwą Router Bassa 50. Zastanawia mnie tylko czy faktycznie Metro City jest teraz Bassą, czy po prostu nastąpił jakiś błąd. Podoba mi się również Toros F16 i Toros El Diablo, lecz nie wiem gdzie w mojej okolicy mogę go znaleźć, mieszkam w Częstochowie. Był ktoś może ostatnio w Realu? Proszę powiedzieć czy jest jakiś skuter za tą cenę w Realu czy nie. Pozdrawiam.

Nie prościej wejść na stronę danego marketu i sobie sprawdzić ofertą, bądź znaleźć kontakt, zadzwonić i się dowiedzieć?

Lepiej dołóż i kup ZIPP Parco

Nie mogę dołożyć nic, to jest maksymalny koszt. Po co dzwonić? Ktoś może był lub widział to poczekam.

wejdz na tablice allegro znajdziesz tam torosa f16 z dostawa za darmo

Poszukaj w marketach :-D . Pamiętaj że Bassa i Toros to to samo :-)

Wiem, ale Toros moim zdaniem jest ładniejszy. ;)

matol1798 napisał:

Poszukaj w marketach :-D . Pamiętaj że Bassa i Toros to to samo :-)

TO NIE JEST TO SAMO! Już o tym gdzieś pisałem...

Proszę: http://www.skuterowo.com/forums/topic/bassa-czy-f16-ktory-dla-statecznego-pana i przeczytaj mój post tam.

Chodziło mi bardziej o silnik :-)

Prawie wszystkie CHINA MACHINA mają ten sam silnik,czyli jak dbasz tak masz a reszta to tylko szczęście