Nowy skuter do 2000 zł - może Romet 727?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #99360 Reply
    tqqqqq
    Użytkownik
    • 6

Hej, chciałbym kupić nowy skuter do 2000 zł. Wybrałem ten moment, bo być może trafię na jakąś wyprzedaż rocznika, czy coś. Jeśli teraz nic nie znajdę, kupię coś w sezonie. Jestem z warmińsko-mazurskiego.
    Nie wymagam wiele od skutera. Nie będę zdejmował blokad, stuntował itp., zwykła jazda. Mógłby mieć w miarę dobre przyspieszenie (żeby do tych 45 nie rozpędzał się 15 sekund).
    Pierwsze co znalazłem – http://otomoto.pl/romet-727-nowy-skuter-2-lata-gwarancji-M3450296.html . Warto się tym zainteresować po Nowym Roku?

Z używek też coś może być, oczywiście tańszego niż wynosi mój maksymalny budżet. Znalazłem coś takiego – http://tablica.pl/oferta/sprzedam-kingway-koyot-CID5-ID1E2iN.html#34e53c444c;r:14;s: . Z miejsca wymieniam cylinder na 50, poza tym co o tym myślicie?

#99361 Reply
    Michał
    Użytkownik
    • 8

Romet Router Bassa/Toros f16/romet 727 eco( too chyba ten co go pokazales jak sie niemyle)

a co to tego co podałeś jeśli to nie jest 727 to chyba niekosztuje 1700 bo jak bylem w salonie to byl taki ale za 4 koła :)(niejestem pewien)

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#99364 Reply
    Stiopa
    Użytkownik
    • 3

Pierwsza oferta całkiem ciekawa, jednak spalanie 1/100 to tylko w przypadku, kiedy przez 60km będziesz pchał skuta na zgaszonym silniku. W tym drugim ogłoszeniu (koyot) to do normalnej jazdy zamiast cylinder 50cm to bardziej należało by założyć błotniki.

#99385 Reply
    tqqqqq
    Użytkownik
    • 6

Rodzice powiedzieli, że dołożą najwcześniej na wiosnę (sam mam tylko 1400 zł, a z tym za wiele nie zdziałam), bo po co ma stać całą zimę… no nic, dziękuję Wam za odpowiedzi. Odezwę się na wiosnę 🙂

#99406 Reply
    Nick3y
    Użytkownik
    • 14

Poszukaj Aprili SR na allegro, jest taka żółta i chyba pomarańczowa do 2tyś i Rox za 2200. Wkleibyłm Ci linka ale z komórki pisze ;p

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Nowy skuter do 2000 zł - może Romet 727?
Twoje informacje:

Back to top button