Nowy skuter do 1700 zł

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #134665 Reply
    dawid1346
    Uczestnik
    • 7
    • 15Postów:

Witam.
    Chcę kupić skutera, mogę przeznaczyć na niego do 1700 zł.
    Wiem że za tę cenę nie kupię zbyt dobrego skutera ale na pewno w tej cenie są lepsze i gorsze.
    Chcę coś nowego żeby miał gwarancję.
    Proszę pomóżcie.

#134668 Reply
    GrupaOper
    Użytkownik
    • 15
    • 86Postów:

W tej cenie to w grę wchodzi tylko najniższa półka jakościowa, czyli skutery z marketu.

Masz spory wybór:
    Toros F16
    Toros el Diablo
    Router Bassa
    Router Metro City

To wszystko tak naprawdę tożsamości: ten sam silnik, te same koła 10″, bęben z przodu, często ten sam wygląd. Jeśli pogodzisz się z tymi kompromisami, to się możesz zastanowić. Dodatkowo możesz być częstym gościem w serwisie, bo to skutery najniższej klasy. Na plus przemawiają za to: cena, łatwość prowadzenia i tanie części. W zasadzie raz byłem już o krok od kasy w Realu z Torosem el Diablo, ale w ostatniej chwili zdecydowałem się to jeszcze przemyśleć. Ale zrobisz, jak uważasz. Poczytaj sobie o wymienionych modelach, jest tego bardzo dużo na naszym forum.

#134674 Reply
    michal98
    Użytkownik
    • 64
    • 501Postów:

Ja mam router basse 2012 dałem 1800 i przebiek to prawie 4tyś i dopiero dzisiaj miałem małą awaryjke (kranik od bęzyny się nie zamykał po wyłączeniu, i mi gaźnik zalewało). a tak to skuter ładnie śmiga leci 75km/h przy mojej wadze 50kg.

#134675 Reply
    Sfera70
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

Nie kupuj takiego badziewia z TESCO, lepiej kup sobie używanego peugeota speedfigta’a , trekker’a lub jakieś piaggio np. NRG lub Tph, ja na twoim miejscu wolał już kupić używanego ale dobrego Peugeota, niż badziewnego Kingway’a czy tam router’a.

#134683 Reply
    michal98
    Użytkownik
    • 64
    • 501Postów:

To ciekawe gdzie kupi za 1700…

#134733 Reply
    GrupaOper
    Użytkownik
    • 15
    • 86Postów:

Michal98:
    Najpewniej w markecie, bo w salonach są zazwyczaj o 300-400 zł droższe (albo jeszcze więcej)

Sfera70:
    Napisał wyraźnie, że chce nowy, z gwarancją 🙂

#135014 Reply
    Sfera70
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

Prawdziwy skuter nie potrzebuje gwarancji ;*

#135019 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

Sfera70 napisał:

Prawdziwy skuter nie potrzebuje gwarancji ;*

Prawdziwy…czyli jaki?

#135039 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4
    • 927Postów:

Taki dla prawdziwych twardzieli…..:):):)

#135109 Reply
    Caldir
    Użytkownik
    • 3
    • 98Postów:

to że po 4 tyś skuter sie nie psuje to całe g on nie ma prawa sie zepsuć to że np mój 10 letni przy zwykłym niezbyt dbałym serwisie działa i morza mu zawsze zaufać to jest coś

#135755 Reply
    Sfera70
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

Prawdziwy to oznacza prawdziwy, taki którym możesz spokojnie pojechać Z Poznania do Gdańska i nie masz prawa sie bać ze coś się zepsuje, a nie takim kingway’em czy czymś bać sie przejechać 20km , bo jeszcze padnie gówno i trzeba bd pchać 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Nowy skuter do 1700 zł
Twoje informacje:

Back to top button