nowy skuter 6000-10000 pln

Witam

który z tych skuterów ? :

KYMCO SUPER 8 2T
KYMCI AGILILTY R 16+
PEUGEOT SPEEDFIGHT4
APRILLA SR 50

lub jakiś inny w tej cenie jest ??
Musi to być 50 , skuter racze do codziennego użytku , do miasta na zakupy , na rybki do pracy itd . ale na dłuższą wycieczkę też może być. mam 180cm i sporo ważę bo 130 kg ( ale jest redukcja :slight_smile: )
jeździłem kilka miechów nieodblokowanym keewayem ry8 i dawał radę ale chcę coś lepszego , myślę o odblokowaniu dla lepszego ruszania i pod górkę :slight_smile:

co Byście mi polecili ??

kymco bet&Win 50

ale o nowy to będzie trudno chyba ?? a co dyskwalifikuje tamte skuterki nie są nic warte ??

tak jak i o nowy Super 8 bedzie trudno, albo Agility R16+ bedzie trudno w 50cm. Ale skoro tak sobie dobrałes kryteria i propozycje to ci napisałem co uważam.

wiesz , robiłem listę z dostępnych modeli do kupienia , jest super 8 i agility 16+ i a-c w 50, wybór padnie pewnie na któregoś kymco , na moja ciężką dupę który będzie lepszy ? super 8 ma 2 teleskopy z tyłu a agility 16+ chyba 1?? komfort będzie porównywalny ? czy 8 będzie bardziej twarda??

decyzje podejmę z tych 4 :
kymco super 8 4t 2018 -8800pln
super 8 2t 2017 6900pln
new dink 50 4t 2017 8900pln
agility 16+ 2018 8900pln

który z tych najlepszy , bo mi najbardziej leży dink

no to dink najlepszy.
albo określ na czym ci zależy bo “najlepszy” to bardzo względne pojęcie

zależy mi na dobrym skuterze , nie będę go tuningował , tylko lekko odblokować bym chciał żeby się lepiej zbierał z racji mojej wagi :slight_smile: nie zależy mi na v-max , o dinkach już się trochę naczytałem i ludzie na niego nie narzekają :slight_smile: wiadomo jak się dba i robi przeglądy regularnie to powinien posłużyć kilka ładnych lat i dłużej , bliżej mi do 40 niż 30 więc etap szaleństw mam za sobą .

no to tylko 2T

wybór padł a dokładnie to brak wyboru :)) kupiłem to co było dostępne blisko mnie kymco super 8 4t 2018 , jak dojedzie to wrzucę jakieś foty

jutro dostarczą mi skuter , i mam pytanie do Was :slight_smile: na co dokładnie zwrócić uwagę przy odbiorze ,wiadomo dokumenty stan skuterka czy niema jakichś wizualnych usterek otarć itd. jak to wygląda w praktyce . co powinni przy mnie zrobić ? odbierał ktoś z was w ten sposób ?

kilka fotek mojego nowego skutera ( ciesze się jak dziecko:)) jak na moją wagę ( 130kg) skuter całkiem ładnie pomyka , jest odblokowany , lekko z górki max 60km/h , ładnie wygląda , nie mam na razie się do czego przyczepić , no może przyśpieszenie mogło by być lepsze i mały schowek pod dupą dlatego poleciał na tył shad sh45 , dodam że shad nie robi stelażu do super 8 albo nie mogłem takiego znaleźć , pasuje kappa kr6105 2 dziurki tylko musiałem nawiercić w stelażu , może komuś się przyda takie info :slight_smile:
jaki polecacie prostownik do mf ? tak do 100zł bo cienko widzę święta w tym roku :))) , najlepiej bez wodotrysków:)

https://1drv.ms/f/s!AtyLz2r0oqYmZjAa5GWOcOvlqDkSuper8