Nowy Router Metro City – problemy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Nowy Router Metro City – problemy

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dorians92 dorians92 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe adrianos17
    adrianos17
    Użytkownik

Witam,

dzisiaj został mi dostarczony mój nowy skuter Router Metro City. Jak przyszedł nie chciał odpalić w ogóle. W końcu po odpaleniu strasznie słyby wydaje się akumulator gdyż światła mrugają, po przekęceniu kluczyka nie zapalają się żadne kontrolki i nie działa klakson? Czym do może być spowodowane? Oraz nie może załapać wogóle obortów i po chwili stania gaśnie..

Pozdrawiam.

adrianos17
    Użytkownik

pomoże ktoś?

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Mateusz5061
    Mateusz5061
    Użytkownik

Skuter jest nowy, także nie kombinuj tylko zadzwoń tam gdzie go kupiłeś. Oni go naprawia za darmo bo masz na niego gwarancje.

Zdjęcie profilowe rjc
    rjc
    Użytkownik

Ja na swój nowy wyjąłem już topór i miałem go porąbać,ale na skuterowie poczytałem i tak:
    Jak nie odpala ze startera:
    Trzeba skuter najpierw skopać około 40 razy(bez gazu)
    potem ze startera kilka razy..
    odpocząć,uspokoić się z 5 minut i czynności powtórzyć…
    i mnie poskutkowało za trzecim cyklem..
    Podczas jazdy na początku mulił ,obroty były dziwne itd..
    potem im więcej km. tym lepiej..
    oczywiście jeździmy powoli,to nie Ukraina,nie jesteśmy kozakami..

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Reklamuj do skutku – oczywiście w sklepie gdzie kupiłeś.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    adrianos17
    Użytkownik

Dzień dobry! A co się stanie jeśli się będZie odpalac przy przekręceniu manetki gazu?

benekpe
    Użytkownik

Nic się nie stanie… Ale możesz wymagać od sklepu, by działał nienaganie – Twój wybór…

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

adrianos17
    Użytkownik

Dobrze tylko jak mogę zareklamować spędziłem przy nim 10 min i nic więcej 0 km więc trzebabyłoby przejechać się kawałek lecz nie ma jak śnieg dalej pruszy.

benekpe
    Użytkownik

Naładuj akumulator porządnie. Jak nie będzie odpalał ze startera, to reklamuj w sklepie gdzie go kupiłeś.

Zdjęcie profilowe dorians92
    dorians92
    Użytkownik

Witam cie.. Kolego miałem podobnie tez mam tego Routerka od nowości też miał ciężko palić i miał słabe osiągi bo raz masz blokadę a raz że silnik jest nowy wszystkie części musza się dopracować mój z początku jechał z 30/km/h docierałem na blokadzie za 1100km teraz skuterek ma 5 tys km na budziku bez żadnej awarii rewelacyjnie przyśpiesza sam sobie go serwisuje i wiem co mam pali na dotyk osiągi ok 80km/h na 50cc Pozdrawiam w razie rad pisz..

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie