Nowy piździk a raczej padło YAMAHA DT

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Nowy piździk a raczej padło YAMAHA DT

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siemanko 🙂

Wczoraj okazyjnie stałem się właścicielem śmiesznej yamahy dt. Tu foto

Kupiłem ją za 300zł do tego dostałem drugi silnik w częściach(niekompletny) jakieś plastiki oponę i coś tam jeszcze jest.
    Wszystko było by pięknie gdy by to padło chciało jeździć….. Odpalić odpali, jechać się da jechać ale za chuuuu siły nie ma. Na 1 i 2 jakoś z ledwością w rezo wchodzi, bez tego tym się nie da jeździć. Srzynia jest chyba 5 albo 6 biegowa już nie pamiętam. No i kurde wziąłem się za czyszczenie gaźnika itp i kurde patrze a tam króciec jest przekroju jak mały palec dłoni 😯 gaźnik jakiś 12mm no w ogóle w porównaniu do mojego piaggio wszystko malutkie. Czy to zablokowane jest czy coś?? No i niestety będę musiał robić szlif poniewaź jest przytarty 😕

Później dodam więcej fotek i bardziej opiszę.

Anonimowy

może sprzęgiełko się ślizga wkreca się na obroty czy nie?? wiele jest opcji to jest stary silnik , a poza tym w starych piździkach są takie króćce

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

http://www.youtube.com/watch?v=B2L9KpFVcRo&feature=related Ona powinna iść chociaż podobnie jak ta

No niestety silnik jest stary a sprzęgło się ślizga też trochę. Jak wpadnie w rezo to wkręca się jak szalona 🙂 To większych króćców i gaźników do niej nie dostane?? Na allegro do tego mało części jest :/

Anonimowy

Może i dobrze że to tak nie zapierdziela bo jak to zatrzymasz na takich hamulcach? 😆
    No i jak jest przytarty to co się dziwisz że nie chce jeździć?

Anonimowy

Bębnem da się zatrzymać 😛 Tylko, że łatwo koło zablokować…

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Co ty chcesz rama spawana lepiej doprowadź ramę do porządku dopiero bierz się za silnik. Jak nie pasuje ci rozmiar króćca to zrób sobie sam na 24mm i kup poróbe gaźnik PWK 24mm na allegro.

Anonimowy

24 za duży do 50tki. Wsadź tutaj z 16 albo 17,5. NO i rama faktycznie na pierwszy rzut oka widać że spawana ;/. Ale za 300zł się opłacało. Doprowadź to do stanu użytku ;).

Anonimowy

Pierdolenie o szopenie że za duży. Wysokie strojenie i 24mm w sam raz

Anonimowy

jak ja chcialem wsadzic 21 do serii 50 to mnie wszyscy zjechali ze za duzy, będzie się zalewac itp…. Nawet przyklad kondzia, który mial 21 i teraz zaklada 17,5 do serii, bo 21 mu nic nie dal. Niektorzy 26 przy racingu nie moga wyregulować 😀

Anonimowy

wrona napisał:

jak ja chcialem wsadzic 21 do serii 50 to mnie wszyscy zjechali ze za duzy, będzie się zalewac itp…. Nawet przyklad kondzia, który mial 21 i teraz zaklada 17,5 do serii, bo 21 mu nic nie dal. Niektorzy 26 przy racingu nie moga wyregulować 😀

no dokladnie.. Miałem 21mm w serii i co ? niby ładnie chodził wszystko ale na połowie gazu przerywa na minimalnym nie jedzie a na maxymalnym chuj wie co.. Założyłem wczoraj 17,5 , dzisiaj zobaczymy jak będzie 😀

znowu błąd w skrypcie // wrona

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie