NOWY Piaggio Typhoon 50 2T PROBLEM Z ODPALANIEM

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Piaggio, Gilera, Aprilia NOWY Piaggio Typhoon 50 2T PROBLEM Z ODPALANIEM

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe typhoon87 typhoon87 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #186976 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe typhoon87
    typhoon87
    Użytkownik

Witam dzis zakupilem skuterek jak w temacie (4km na liczniku), nowka z salonu- problem z odpalaniem na zimno, chodz zimny to za duze stwierdzenie, bo skuterek juz po postoju 10 min ma problem z odpalenie ze startera (pali, ale tylko wtedy kiedy zaraz po zaskoczenuíu pobawie sie manetka gazu, inaczej bez szans) w serwisie stwierdzili ze to norma w nowym skuterze i trzeba dac mu czasu…ewentualnie po 200 km podjechac na regulacje (domniema gaznika ?) Nie jestem do konca przekonany co do tego, wiec pytanie do doswiadczonych posiadaczych bzykow, a jeszcze lepiej osob, ktore posiadaj od nowsci.

#186985 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

lecą w kulki ma ci za każdym razem odpalić zimny czy ciepły jak nowy a oni cię zbywają,jedź i reklamuj Bo Od Tego Masz Gwarancję!!!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #186988 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

niby piaggio a jazda jak z chinolem spod ręki rodzimego składaczo-serwisanta

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #186992 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Wombat no ale jaki tekst mu ten SERWIS AUTORYZOWANY sprzedał cyt; to norma w nowym skuterze i trzeba dac mu czasu…ewentualnie po 200 km podjechac na regulacje.
    Jak by mi tak powiedział to bym go zje..ł jak szmaciarz konia.

#187008 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no wiem że serwis autoryzowany i dlatego pisze że takie głodne kawałki są normą przy zakupie chinola w środku sezonu kiedy nie chcą sie z nim bujać tylko jak najwięcej wypchnąć za brame – a regulacje zrobią za kase na przeglądzie.
    Ale w Piaggio za zupełnie inne pieniądze to przecież podobno sie nie zdarza bo to „markowy”.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #187020 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

To pewnie wina chochlika psuja:) jak markowy po 4km.

#187057 Odpowiedź
    typhoon87
    Użytkownik

Dzięki chłopaki, będę działać !

#187058 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Twardo z chamami zapłaciłeś za skuter i ma być 101% sprawny:)

#187106 Odpowiedź
    typhoon87
    Użytkownik

Witam, jeszcze raz, dziś rano nie próbowałem palić go ze startera a z ciekawości z kopki. Odpalil za pierwszym razem, obroty o dziwo tez nie spadaly jak miało to miejsce w przypadku gdy z gazem odplilem go ze startera. W ksiazce serwisowej (niestety po angielsku) zrozumialem iz normalne jest by przy starcie ze startera odpalic go z lekkim gazem (jak ktos ma tutaj na forum perfekt angielski chetnie podrzuce owy tekst) wiec nie wiem juz nic, zawsze wydawalo mi sie czy ze startera czy z kopki odpalanie powinno odbyc sie bez dotykania gazu. Slyszalem jeszcze o przekreceniu 3 razy manetki gazu przed zapaleniem ? I jeszcze jedna sprawa panowie, czy lekki mol przez pierwsze 2-3 metry po starcie na zimnym to norma ? Z tego co wiem, nie powinno skutera rozgrzewac sie na postiju tylko po starcie odrazu ruszac, i przez przynajmniej ten pierwszy km traktowac go ulgowo (manetka na 70%) ? Jak to jest. Dzieki

#187108 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

źle słyszałeś ruszamy na rozgrzanym silniku a już w szczególności na dotarciu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
Odpowiedz do: NOWY Piaggio Typhoon 50 2T PROBLEM Z ODPALANIEM
Informacje o Tobie: