Nowy pasek i wariator w keeway hurricane

Witam, niedawno pękł mi pasek w moim hurricane więc postanowiłem kupić chinola za 15 zł żeby uzbierać sobie na coś lepszego. Po założeniu skuter od 40-50km/h ma takiego muła że to szok, jak już rozpedzi się do 50 km/h to ma odjazd do v-maxa 70km/h. A jak już jadę z kimś na skuterze to nie ma opcji żeby się rozpedzil więcej niz 45 na prostej (z górki kak się rozpedze do 50 to leci do końca swoich możliwości Kupiłem pasek wymiarowy 788/17/28 ale z tego co porównywałem to jest on trochę szerszy niż poprzedni (na poprzednim było tak że tylko przy 40 km/h miał lekkiego muła i potem szedł do końca, i nie było problemu żeby rozpędzić się do v-maxa nawet z pasażerem).A i jeszcze jak stoje w miejscu i dam manete w opór to powinno go wyrywać a on powoli sobie rusza aż do 10 km/h i potem ma tą bariere 40-50km/h. Uzbierałem sobie teraz trochę kasy i może polecicie mi coś dobrego, chodzi o pasek, wariator no i przykładowe rolki, tak aby to jakoś działało.

Cylinder Airsal t6 50ccm
Gaźnik mikuni z dyszą 70
Filtr oryginalny
Wariator seria z rolkami 4g
Sprzęgło seria z zieloną sprężyną centralną
Wydech to metrakit hi-tech exhaust (jest spoko podobno więc nie zmieniałem)
Blokady są pościągane tylko do modułu mam wątpliwości

a ten pasek schodzi ci na sam dół na wariatorze - aż do tulei? bo to wygląda jakby ci ze złego przełożenia ruszał.
A skoro pasek jest szerszy to może zatrzymuje się wcześniej

Mniejsza o to czy on przylega, i tak muszę kupić coś nowego i tak, więc chcę wiedzieć co waszym zdaniem byłoby najlepszym wyborem :slight_smile:

bando, dayco