Nowy odblokowany moduł; nie odpala. Czy mogę pozmieniać piny ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Nowy odblokowany moduł; nie odpala. Czy mogę pozmieniać piny ?

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe maxxiuu maxxiuu 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe maxxiuu
    maxxiuu
    Użytkownik

Witam,
    Zakupiłem moduł do mojego Benzera WS50 aczkolwiek okazało się że jeden pin jest nie tam gdzie trzeba i dlatego nie pasuje i nie odpala na nim. Pytanie jest tego typu czy mogę pozamieniać miejscem ten jeden pin i będzie działało ?
    Oto fotka:
    (z lewej stary moduł z prawej nowy-końcówka; sam moduł większy i metalowy)
    WP_000225.jpg

Zdjęcie profilowe Grzesio85
    Grzesio85
    Użytkownik

Chyba wszystkie chińskie motorowery z silnikiem 139FMB fabrycznie nie maja blokad, więc nie wiem po co Ci „odblokowany” moduł zapłonowy.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

szyszu3
    Użytkownik

Chyba raczej prawie wszystkie nowe chinoli mają blokady na module.

Ja w korkach nie stoje.
    maxxiuu
    Użytkownik

Ja mam gdyż na 4 do 6tyś obroty i koniec. Ale wróćmy do pytania.

Zdjęcie profilowe Hiszpan36
    Hiszpan36
    Użytkownik

Zamień w najgorszym wypadku nie zapali he he 😉

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/47141] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/47141/icon3.png[/IMG][/URL]
    Benzer Yankee

Bezpieczeństwo to podstawa, tak samo moje jak i innych uczestników, dlatego:
    Nie oszczędzam prądu, jeżdże na długich światłach
    Jeżeli Wyrywam jako pierwszy ze świateł upewniam się czy jakiś przygłup nie wleciał na czerwonym.
    Uważam na otwierające się drzwi w korkach a zwłaszcza na taxówkarzy.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    maxxiuu
    Użytkownik

Ale jak odpali to czy istnieje możliwość uszkodzenia silnika po dłuższej pracy ?

Zdjęcie profilowe Grzesio85
    Grzesio85
    Użytkownik

szyszu3 napisał:

Ale tu jest mowa o motorowerze a nie skuterze.

Do maxxiuu: rozpędź się do (prawie)maksimum na 3 biegu a potem wrzuć 4 bieg. U mnie jak silnik nie był jeszcze dotarty to też miał problem, żeby na 4 biegu wkręcić się powyżej 6 tys. obr/min.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Grzesio85 napisał:

szyszu3 napisał:

Ale tu jest mowa o motorowerze a nie skuterze.
    Do maxxiuu: rozpędź się do (prawie)maksimum na 3 biegu a potem wrzuć 4 bieg. U mnie jak silnik nie był jeszcze dotarty to też miał problem, żeby na 4 biegu wkręcić się powyżej 6 tys. obr/min.

Dotrzyj i wtedy sprawdź. Po dotarciu kompresja się zwiększa, a co za tym idzie silnik jest mocniejszy.

maxxiuu
    Użytkownik

Ja już mam 600km na liczniku, mam nadzieję że niedługo będzie widoczna poprawa, ale rzeczywiście przy pierwszych 100 czy 200km był jeszcze słabszy i przy 300km wymianie oleju, świecy i vervie 98 chodzi o niebo lepiej 😉

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie