Nowy nabytek Zipp Quantum r 2012 r prosze o porady.

Skuterek do mnie zajechał w sobote 19 .05 .12 . wszystko fajnie ale prędkościomierz nie działa i obrotomierz sie zacina po przekręceniu stacyjki sie zacina ijeszcze mało swieci mi lampka ze mało oleju jest, a wlałem 1 litr hmm . i co jeszcze , jak dobrze dotrzeć skuter ?

Fail! Już bym wolał coś firmowego używanego kupić. Przerabiałem już chińszczyznę i nie chcę tego więcej, ciągle coś się działo, jak nie urok to sraczka...
Btw nowy skuter, gwara jest, więc serwis.

Jak licznik Ci słabo święci i zacina obrotomierz to do serwisu na wymianke musisz się wybrać . Mam tak samo a do tego w ciepłe dni dyskoteka się robi na wyświetlaczu i kontrolkach. A tak wogóle to gdzie zmiesciles litr oleju? U mnie do zbiornika pół litra wchodzi.

Murdelec napisał:

Jak licznik Ci słabo święci i zacina obrotomierz to do serwisu na wymianke musisz się wybrać . Mam tak samo a do tego w ciepłe dni dyskoteka się robi na wyświetlaczu i kontrolkach. A tak wogóle to gdzie zmiesciles litr oleju? U mnie do zbiornika pół litra wchodzi.

szczeze moj zbiornik ma niecałe dwa litry .dziwne ale prawdziwe

mój też ma tyle. A to ze sięświeci to norma bo sonda poziomu jest bardzo krotka (jak zajżysz pod korek) wystarczy ze zejdzie "szklanka" oleju i zaczyna się już palić choć w zbiorniku jest go jeszcze dużo. To taka funkcja dla zapominalskich - mozesz jeżdzić jak sięzapali lampka ale żebyś się nie znieczulił palącą się kontrolką.