Nowy nabytek Zipp Quantum r 2012 r prosze o porady.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Nowy nabytek Zipp Quantum r 2012 r prosze o porady.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Arczi Arczi 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marcin19032
    marcin19032
    Użytkownik

Skuterek do mnie zajechał w sobote 19 .05 .12 . wszystko fajnie ale prędkościomierz nie działa i obrotomierz sie zacina po przekręceniu stacyjki sie zacina ijeszcze mało swieci mi lampka ze mało oleju jest, a wlałem 1 litr hmm . i co jeszcze , jak dobrze dotrzeć skuter ?

Zdjęcie profilowe Bartolini
    Bartolini
    Użytkownik

Fail! Już bym wolał coś firmowego używanego kupić. Przerabiałem już chińszczyznę i nie chcę tego więcej, ciągle coś się działo, jak nie urok to sraczka…
    Btw nowy skuter, gwara jest, więc serwis.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Murdelec
    Murdelec
    Użytkownik

Jak licznik Ci słabo święci i zacina obrotomierz to do serwisu na wymianke musisz się wybrać . Mam tak samo a do tego w ciepłe dni dyskoteka się robi na wyświetlaczu i kontrolkach. A tak wogóle to gdzie zmiesciles litr oleju? U mnie do zbiornika pół litra wchodzi.

Zdjęcie profilowe marcin19032
    marcin19032
    Użytkownik

Murdelec napisał:

Jak licznik Ci słabo święci i zacina obrotomierz to do serwisu na wymianke musisz się wybrać . Mam tak samo a do tego w ciepłe dni dyskoteka się robi na wyświetlaczu i kontrolkach. A tak wogóle to gdzie zmiesciles litr oleju? U mnie do zbiornika pół litra wchodzi.

szczeze moj zbiornik ma niecałe dwa litry .dziwne ale prawdziwe

Zdjęcie profilowe Arczi
    Arczi
    Użytkownik

mój też ma tyle. A to ze sięświeci to norma bo sonda poziomu jest bardzo krotka (jak zajżysz pod korek) wystarczy ze zejdzie „szklanka” oleju i zaczyna się już palić choć w zbiorniku jest go jeszcze dużo. To taka funkcja dla zapominalskich – mozesz jeżdzić jak sięzapali lampka ale żebyś się nie znieczulił palącą się kontrolką.

Zipp Quantum R…w korkach nie stoi. Popieram Eko-Driving.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie