Nowy nabytek Zipp Quantum r 2012 r prosze o porady.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Nowy nabytek Zipp Quantum r 2012 r prosze o porady.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Arczi Arczi 8 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #61703 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe marcin19032
    marcin19032
    Użytkownik

Skuterek do mnie zajechał w sobote 19 .05 .12 . wszystko fajnie ale prędkościomierz nie działa i obrotomierz sie zacina po przekręceniu stacyjki sie zacina ijeszcze mało swieci mi lampka ze mało oleju jest, a wlałem 1 litr hmm . i co jeszcze , jak dobrze dotrzeć skuter ?

#61717 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Bartolini
    Bartolini
    Użytkownik

Fail! Już bym wolał coś firmowego używanego kupić. Przerabiałem już chińszczyznę i nie chcę tego więcej, ciągle coś się działo, jak nie urok to sraczka…
    Btw nowy skuter, gwara jest, więc serwis.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #61722 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Murdelec
    Murdelec
    Użytkownik

Jak licznik Ci słabo święci i zacina obrotomierz to do serwisu na wymianke musisz się wybrać . Mam tak samo a do tego w ciepłe dni dyskoteka się robi na wyświetlaczu i kontrolkach. A tak wogóle to gdzie zmiesciles litr oleju? U mnie do zbiornika pół litra wchodzi.

#61889 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe marcin19032
    marcin19032
    Użytkownik

Murdelec napisał:

Jak licznik Ci słabo święci i zacina obrotomierz to do serwisu na wymianke musisz się wybrać . Mam tak samo a do tego w ciepłe dni dyskoteka się robi na wyświetlaczu i kontrolkach. A tak wogóle to gdzie zmiesciles litr oleju? U mnie do zbiornika pół litra wchodzi.

szczeze moj zbiornik ma niecałe dwa litry .dziwne ale prawdziwe

#61899 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Arczi
    Arczi
    Użytkownik

mój też ma tyle. A to ze sięświeci to norma bo sonda poziomu jest bardzo krotka (jak zajżysz pod korek) wystarczy ze zejdzie „szklanka” oleju i zaczyna się już palić choć w zbiorniku jest go jeszcze dużo. To taka funkcja dla zapominalskich – mozesz jeżdzić jak sięzapali lampka ale żebyś się nie znieczulił palącą się kontrolką.

Zipp Quantum R…w korkach nie stoi. Popieram Eko-Driving.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Nowy nabytek Zipp Quantum r 2012 r prosze o porady.
Informacje o Tobie: