Nowy nabytek prosto z Chin.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    roberto_ie
    Użytkownik

Na początek witam wszystkich serdecznie.
    Kilka dni temu zakupiłem od pierwszego właściciela skuter QINGQI QMQT-6 o wdzięcznej nazwie handlowej SUPERBIKE M-PED 50 z przebiegiem ok 5000.
    Podczas pierwszej jazdy udało mi się go rozpędzić do 55kmh. Trochę się pobawiłem narzędziami i wykręciłem złotą śrubkę z gaźnika, przeciąłem pętle „niebieski kabelek” na CDI. Zwężki w filtrze powietrza nie było, tulejki na wariatorze też nie. V-max nadal 55kmh. Absolutnie żadnych zmian. Czytałem wiele wypowiedzi, że po zdjęciu tych blokad skuter zyskuje na mocy, a u mnie bez zmian.
    Wymieniłem dzisiaj olej i świecę zapłonową. Dopatrzyłem się jeszcze jednej blokady (dekielek z tyłu wariatora) oczywiście usunąłem 🙂
    Po złożeniu wszystkiego do kupy mam wysokie wolne obroty. Regulacja nie pomaga 🙁
    V-max jeszcze nie testowałem.

roberto_ie
    Użytkownik

Po przejechaniu kilku km. obroty się ustabilizowały. V-max sprawdzony, trochę ponad 70km/h (licznikowe).
    Wydaje mi się że to dość dobry wynik, zwłaszcza ze nie jestem nastolatkiem wagi piórkowej. Skuter traktuje jako środek transportu do pracy a domowa waga prawie zamyka skale 🙂

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button