nowy markowiec vs. uzywany markowiec

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) nowy markowiec vs. uzywany markowiec

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Moze dalekosię zne plany ale wole teraz wiedziec ile kasy wydam. W kwietniu najpozniej mam zamiar kupić 125 i wybralem ybr125. A wiec tak oplaca się kupowac nowa ybr za 10tys czy 2-3 letnia za 5-6 tysą? Ja jestem bardziej za nowka lecz 4t tak szybko nie pada a jakbym kupil za 5 to np. full seriws z prrzegladem i z rejstracja i reszta w 6 się bym zmieścil co wy na to ?

Anonimowy

Na moje:

Nie opłaca się nowego bo szybko traci na wartości
    Ja mam 8-mio latka i jest w bardzo dobrym stanie … a dopiero 2-3letni 4T …

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

czyli lepiej za 5 tys wziasc 2-3 latka ? i np kupić sobie jakas pozadna kurte rekawice kask szybe i zostawic kase na wyjazd z dziewczynaż 😀

Anonimowy

Można i tak 😉

Anonimowy

Ok zdecydowalem 😉 kupuje używkę i caly set do tego. Dzieki do zamkniecia rudy dam ci pomogl ;D a na youtube widzialem ze to w seri 135 lecialo ;o

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie