Nowy kask z Rysami ?

Kupiłem ostatnio kask przez internet. Zachwyciła mnie cena nie mniej jednak nie chciałem modelu ekspozycyjnego więc zadzwoniłem do sklepu i powiedziano mi że to nie jest model ekspozycyjny. Kask przyszedł pasuje, z pozoru nieużywany jednak jeśli wezmę kask pod światło widać sporo takich mikro rys. Załączam film z rysami pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=YcbZjq3v0kg&feature=youtu.be Nie wiem może to normalne bo taka faktura kasku. Trudno jest mi powiedzieć bo poprzedni kask dostałem używany od znajomego. Te rysy nie przeszkadzają mi bardzo lecz nie lubię być okłamywany jak coś kupuje. Dziękuję za każde odpowiedzi :slight_smile:

jak kupujesz kask za 20zł :slight_smile: to na co liczysz? Była folia na szybce kasku?

kask kupiłem za 350 zł na przecenie. hjc cs-15. nie sądze by był złym kaskiem który rozpadnie sie przy pierwszej lepszej okazji. zakup byl przemyślany :slight_smile: tak folia jest

o ile to nie jest folia na szybie nie zdjęta tylko juz sama szyba to wygląda jak po nieudolnym polerowaniu.
Reszta kasku też ma takie “swirle” po przecieraniu?

Tak cały kask jest w takich rysach. “o ile to nie jest folia na szybie nie zdjęta tylko juz sama szyba” -przepraszam ale nie zrozumiałem tego, folia była na kasku i to była fabryczna folia :slight_smile: dziękuję za zaangażowanie w temat :slight_smile:

na dobrze zabezpieczonych kaskach na ich szybkach jest folia i to najczęściej z jakimiś napisikami. Nie da się z nią jeździć wiec przed używaniem trzeba ją zdjąć. Ale tu nie ma bata - szybka pod tą folią musi być wręcz dziewicza.
Ten kask był kilka razy co najmniej wycierany/przecierany. Widocznie ktoś nakleił folijke i spakował w pudełeczko.

dzięki za pomoc jeśli moge prosić to tematu jeszcze nie zamykać :slight_smile:

Sprawa rozwiązana. Dostane częściowy zwrot pieniędzy i kask zatrzymuje :slight_smile: Dziękuje za pomoc :slight_smile:

Dobrze, że wszystko się pozytywnie skończyło,a na drugi raz polecam dokładnie sprawdzić aukcje oraz model jaki kupujesz, co pozwoli uniknąć późniejszych nieporozumień, wybierz uczciwy sklep na którym możesz polegać.

Sprawa rozwiązana. Dostane częściowy zwrot pieniędzy i kask zatrzymuje 🙂 Dziękuje za pomoc 🙂

To znaczy, że przyznali się, że kask był już trochę używany czy co? Faktycznie te ryski wyglądają jakby był przecierany