Nowy Cylinder

Witam, mam do wyboru polini sport 70, stage6 streetrace 70, malossi sport 70.
Który jest najbardziej opłacalny chodzi tu oczywiście o moc i wytrzymałość.
Słyszałem, że streetrace które są robione teraz są gorsze niż te co były w 2011,2012
Polini ma cylinder za 635zł razem ze szpilkami z króćcem itd.
Stage6 ma za 620 zł bez szpilek, bez króćca
Malossi za 660zł też z wszystkim co potrzebne :smiley:

Fajnie by było jak by z gazu szedł na koło bo akurat będę trenował

MÓJ SETUP
Dellorto 17,5
Arrow Streetrace (ale dyfuzor ma takie same rozmiary jak yasuni c16, dyfuzor jest chyba inny)
Malossi Multivar
Boost Bottle Stage6
Polini Kevlar Evolution
Dzwon - seria
Sprzęgło - chyba seria
Niebieskie sprężynki na sprzęgle.

SKUTER TO PIAGGIO NRG POWER 2t.

malossi. ale gaźnik 19mm i spalanie 7+

Czyli malossi sport 70 najwytrzymalszy i najlepszy pod względem osiągów?
A może wiesz jakie tłoki mają malossi bo polini Asso i vertex a Stage6 Vertex, ciekawi mnie jakie ma malossi bo nigdzie o tym nie piszę.

s6 streetrace 70 przez 2 lata zmieniłem 2 sztuki czkolwiek okoliczności powodów tych wymian były rózne. Na Malossi za dużo nie pojeździłem ale na pewno skuter nawet na dotarciu był mocniejszy niż na S6 - aczkolwiek minimalnie.
Polini podobno jest ciut mocniejsze ale to też tak kosmetycznie. Za to Malossi ma wyżej użyteczny zakres obrotów wiec mu łatwiej na górze maxa pociągnąc.
Tłoki do Malossi to pewnie vertex albo meteor - ale to bez róznicy bo te zestawy są trwałe.

oby nie meteor nie znoszę tego tłoka najgorszy szit.

Wybieram chyba malossi sport 70 na 95%

A co myślisz o tym wydechu, dyfuzor no może 1cm różnicy ale nawet nie z yasuni c16.
Cała rura jest pomalowana więc nic nie zobaczę ;/.
No bo jak by był za słaby no to będę myśleć nad lepszym o od razu mam problem z odkręceniem
wariatora no klucze się po prostu łamią masz jakiś pomysł no bo rolki chyba kwadratowe są a w dodatku nowy cylinder nowa regulacja napędu.
Jak mówisz, że mocniejszy jak s6 no to biorę

Z tym wario jest problem jak dotrę to będę myślał

klucz udarowy, ja kupiłem elektryczny najtańszy w markecie - taki za 150zł i spoko kręci

Noi gość nie wysłał będzie w piątek a co zrobić zeby przy 7,8tys miał przynajmniej 45kmh bo na powerforce miał przy 7tys 29kmh

regulować napęd.

czyli rolki np. 8gram?