Nowy cylinder i niepokojący dzwięk

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Nowy cylinder i niepokojący dzwięk

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Zamontowałem nowy cylinder Metrakit 70cm do Kymco Super 9. I niepokoi mnie trochę dzwiek słyszalny na wolnych obrotach. Czy ktoś może przejrzec filmik i stwierdzić, że to normalne. Czy jednak coś nie gra
    http://www.youtube.com/watch?v=l4pPXWULgmA

Anonimowy

Ja tam za bardzo nic niepokojącego nie słyszę … chyba że chodzi Ci o to, że nie chodzi tak ładnie bzy bzy bzy tylko tak ciągle bez ustanku bzyyyyy dopiero jak się przekazuje te na chwile i potem znów bzyyyy ? 😛

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

;D dziwnie chodzi bo takie wyższe obroty sa xd

Anonimowy

Chodzmi mi o to lekkie równomiećrne dzwownienie nie tłumik

Anonimowy

jemu chodzi o takie cykanie… ale to normalne… bez obaw, przy okazji.. zmniejsz sobie obroty bo ma za wysokie na postoju 😛

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Dzwonienie w tłumiku ? O to chodzi 🙂 To jest właśnie zaje**te 😛
    No i obroty minimalne se zmniejsz – racja 🙂

Anonimowy

ie mówię o dzwieku dzwonieniu z tlumka. A o dzwonieniu na pierwszym planie

Anonimowy

Nic tam nie słyszę oprócz tego że masz za wysokie obroty, i może masz coś niedokręcone i jakaś blaszka mała czy cos drży,
    a tak poza tym gaźnik wyregulowałeś? ; ]

Anonimowy

nie no jest takie cykanie… jakby dźwięk od podciśnienia albo jak by łapał powietrze przez filtr powietrza … ale to jest normalne

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie