Nowy cylinder i niepokojący dzwięk

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Zamontowałem nowy cylinder Metrakit 70cm do Kymco Super 9. I niepokoi mnie trochę dzwiek słyszalny na wolnych obrotach. Czy ktoś może przejrzec filmik i stwierdzić, że to normalne. Czy jednak coś nie gra
    http://www.youtube.com/watch?v=l4pPXWULgmA

Anonim
    Gość

Ja tam za bardzo nic niepokojącego nie słyszę … chyba że chodzi Ci o to, że nie chodzi tak ładnie bzy bzy bzy tylko tak ciągle bez ustanku bzyyyyy dopiero jak się przekazuje te na chwile i potem znów bzyyyy ? 😛

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

;D dziwnie chodzi bo takie wyższe obroty sa xd

Anonim
    Gość

Chodzmi mi o to lekkie równomiećrne dzwownienie nie tłumik

Anonim
    Gość

jemu chodzi o takie cykanie… ale to normalne… bez obaw, przy okazji.. zmniejsz sobie obroty bo ma za wysokie na postoju 😛

Anonim
    Gość

Dzwonienie w tłumiku ? O to chodzi 🙂 To jest właśnie zaje**te 😛
    No i obroty minimalne se zmniejsz – racja 🙂

Anonim
    Gość

ie mówię o dzwieku dzwonieniu z tlumka. A o dzwonieniu na pierwszym planie

Anonim
    Gość

Nic tam nie słyszę oprócz tego że masz za wysokie obroty, i może masz coś niedokręcone i jakaś blaszka mała czy cos drży,
    a tak poza tym gaźnik wyregulowałeś? ; ]

Anonim
    Gość

nie no jest takie cykanie… jakby dźwięk od podciśnienia albo jak by łapał powietrze przez filtr powietrza … ale to jest normalne

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button