Nowy cylinder do Zumico GR 200 oraz stary chiński gaźnik PZ16

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Nowy cylinder do Zumico GR 200 oraz stary chiński gaźnik PZ16

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Sparrow93 Sparrow93 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe maciora1892
    maciora1892
    Użytkownik

Witam!!!
    Pisze gdyż mam dylemat. Otóż okazało się że mam mocno przytarty tłok i przez to będę go wymieniał wraz z cylindrem i chce założyć większy cylinder.Chciałem się was zapytać jakiej pojemności cylinder polecacie pod ten seryjny wał( oczywiście jest to standardowy 139FMB silnik) i zarazem mam prośbę gdyż nawet na 50 miałem problem z wyregulowaniem gaźnika cały czas do końca cały czas świeca była okopcona mocno sadzą a kręcenie śruba od składu mieszanki nic nie pomagało. na gaźniku pisze PZ16 a dysza jaka jest teraz tam wsadzona to (75).Będę też wsadzał filtr stożkowy gąbkowy gdyż Fabryczny nie jest dostępny prawie i chciał bym żebyście mi też polecili jaki gaźnik mam kupić pod dany cylinder i ten stożek.Prosił bym bardzo o pomoc.
    Pozdrawiam!!

Zdjęcie profilowe Sparrow93
    Sparrow93
    Użytkownik

Jeśli chodzi o cylek to wsadź najlepiej 72cc 😉 Co do gaźnika niestety nie pomogę…

Sparrow

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie