Nowy cylinder airsal t6 i kompresja 7 co jest?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Nowy cylinder airsal t6 i kompresja 7 co jest?

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

zamontowałem cyl z uszczelkami z kompletu wszystko szczelne mierze kompresje po montazu a tu 7 po odpaleniu i zagrzaniu 7,5 co za lipa kpie się lekko co jest czy pod cylindrem ma nie byc tej uszczelki czy coś

skuter piaggio sfera rst

Anonimowy

a karter jest równy ? może nie jest w pełni równy lub któraś uszczelka jest pęknięta lub jeśli to możlwie to odwrotnie założona ..

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Adverion napisał:

a karter jest równy ? może nie jest w pełni równy lub któraś uszczelka jest pęknięta lub jeśli to możlwie to odwrotnie założona ..

karter ok był wczesniej polini sport 70 dopoki się nie zatarł kompresje miał 11 uszcelek nie da się odwrotnie załozyc bo nie pasuja inaczej (rozstaw szpilek ) chyba ze na druga stronę ale to nie ma znaczenia raczeją

Anonimowy

koleś weź najpierw dotrzyj cylinder a potem sprawdzaj kompresje to będzie tyle ile powinno

Anonimowy

no właśnie też racja 😀 zapomniałem on tym 😆
    ale kurcze nawet jak świeży cylinder to mi się zdaje że powinien mieć więcej … no ale tak jak mówi janica94, dotrzyj jakieś 300km albo 200km i napisz wtedy ile jest kompresji

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

a ten airsal jest aluniniowy i ma jeden pierściń a polini jest w żeliwie i ma dwa pierścienie i dlatego miał większą kompresje

Anonimowy

Nie dotarty to norma zrob 50km i zobacz. Choc mozliwe ze np nie dokreciles zbytnio glowicy ?

Anonimowy

kop25, padłem ale nie powstanę bo nie mam powerade:P

Jakoś evo ma też jeden pierścień a mają kompresje bliską 20barów

Anonimowy

blisko 20 barów 😯 dzięki za wiedzę 😛
    Jedno pierścieniowy to jest dobra sprawa mniejszy opór i łatwiej/lepiej się na obroty wbija i na większe … jedyna wada to ze się szybciej ściera ..

Anonimowy

może trochę przesadziłem ale ma dużżooo 😛 dużo więcej niż zwykły midracing jedno pierścionkowy 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie