Nowy chiński czy używany markowy ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #70112
    trucker8715
    Uczestnik
    • 14
    • 31Postów:

    Witam! Mam 17 lat i chciałbym zakupić skuter. Mam do dyspozycji 3500 zł . Myślałem o Romecie 747 4T ale wiem ,że Romet teraz też jest chiński a co za tym idzie nie posłuży pewnie dłużej niż przewiduje to gwarancja 😀 Myslałem też o jakimś używanym Peugeot czy suzuki bądź Yamaha. Wypatrzyłem nawet Peugeota Elystar oraz Peugeota SPEEDFIGHT. czytałem o nich wiele dobrych opinii. Jednak nowy to nowy, gwarancję ma i wrazie czego części łatwo dostać. Co polecacie ? Nowego rometa czy coś używanego marki Peugeot, Yamaha ,suzuki ITP ? I czy za 3500 znajedzie sie coś dobrego używanego.

    P.s Skuter ma mi służyć do zwykłej jazdy do szkoły, na zakupy ITP. Nie mam zamiaru go męczyć i bee o niego dał.

    #70114
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Osobiście polecam Kymco Vitality, co prawda 2T ale marka i dostępność do części zamiennych jakoś za nim przemawia.
    Peugeota bym odpuścił. Chińczyka raczej też, chociaż z drugiej strony to w obu przypadkach loteria.
    W używanym nigdy nie wiesz co było robione a chińczyki…nie ma dwóch takich samych.
    Ja bym szukał Kymco, za tą kasę to prawie nowy znajdziesz.

    #70120
    lisu7
    Użytkownik
    • 55
    • 835Postów:

    ja bym kupił na twoim miejscu używkę a jak byś chciał kupić nowego chińczyka to polecam z rometa 717 lub 767

    #70122
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58
    • 688Postów:

    Idź do dealera Kymco, i spytaj się o Kymco Agility 4t z 2011 r. Nówka 2012 kosztuje 4 tyś. Z 2011 r może za 3500 wychazysz. Kymco to firma Tajwanska i robi skutery nieporównywalnie lepszej jakości niż Romet, Zipp i inne chińskie marki.

    #70127
    zbalciumaster
    Użytkownik
    • 4
    • 11Postów:

    Polecam Rometa 767 bardzo dobry jak i wygląd jest spoko 🙂 Nowego Wychaczysz do 3600 zł Lub jak chcesz to Zipp Superray też od 3300-3600 zł kupisz z 2 letnią gwarancją. Używek nie kupuj bo nie jest warto taką yamachę lub suzuki kupisz z dużym przebiegiem ale jednak nowe to nowe lub jak kolega wyżej Kymco bardzo dobra firma 🙂

    #70140
    guliwer55
    Użytkownik
    • 28
    • 746Postów:

    Moim zdanie nie powinieneś się pytać bo każdy ma inny gust i inne zdanie a to przecież ty kupujesz spobie i to ty będziesz jezdził a nie my

    #70142
    Loxik
    Użytkownik
    • 6
    • 126Postów:

    Z kymco poszukaj np. używanego super 9 dwie tarczówki chłodzony cieczą sam sport 🙂 http://allegro.pl/show_item.php?item=2496983073

    Nie sugeruj się przebiegami tylko patrz na stan techniczny każdego elementu.

    #70147
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    Kupno markowej używki, jest taką samą loterią jak kupno nowego chińczyka, zależy na co trafisz. Dlatego jeżeli nie jesteś obcykany w temacie, lepiej kupić nowego Tajwańczyka, np. Syma, Kymco, TGB lub CPI.

    #70152
    rkos
    Użytkownik
    • 32
    • 677Postów:

    Ja bym polecił poszukać “po znajomości” lub w warszawie jakiejś używki od kogoś znanego 🙂

    A jak chcesz nówke/ roczniaka to bierz Kymco wszyscy polecają no i ciecz + 2x tarczówka…

    a co do markówek Speedfight2 jest extra 🙂
    Polecam go

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button