Nowy "chinski" czy używany "markowy"??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Nowy "chinski" czy używany "markowy"??

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe benekpe benekpe 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Michu1208
    Michu1208
    Użytkownik

Witam.Mam dylemat , czy myśleć o nowym motorowerze „chinskim” typu junak 901 , router ws 50 itp. czy może jakąs yamahe tzr 50 albo aprilke ??
    Kwota jaką bede dysponował myślę ze bedzie to około 3500 -4000zł

Co wybralibyście na moim miejscu??

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wiadomo, że markowa maszyna jest pewniejsza. Przeszukaj Otomoto/Allegro i sprawdź jaki masz wybór, z tego co ja się rozglądałem to za te 4 tys. już byś coś dostał. Druga sprawa to kwestia późniejszych ewentualnych napraw, musisz sobie zdać sprawę, że eksploatacja takiej Yamaszki jest teoretycznie droższa od chińskich wynalazków. Jestem zdania, że jeżeli masz potem markowca naprawiać na chińskich częściach to raczej nie ma sensu.

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie