Policja Sprawdza blokady skuterów (45kmh) [ROLKI]

• This topic is empty.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny

Witam. Natknąłem się na ten filmik i chciałbym się z wami nim podzielić:

Komentujcie.

OstRy
    Użytkownik

Zobacz kiedy ten filmik byl dodany 😛

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Nieaktywny

OstRy napisał:

Zobacz kiedy ten filmik byl dodany 😛

Racja ;/ Ale w polsce jeszcze sie z tym nie spotkalem.

OstRy
    Użytkownik

Ja tez nie 🙂 u nas pewnie dluugo czegos takiego nie bedzie 🙂 Spodziewalbym sie tego dopiero jak kazdego „przecietnego Kowalskiego” bedzie stac na super markowego sportowego skutera i bedzie zainwaniac setka po miescie , a nie predo nadejda te czasy wiec mozesz spac spokojnie 🙂

Anonim
    Nieaktywny

ten film jest już dawno znany, i jest to zastosowane tylko w niemczech

harekop
    Użytkownik

Polski na to nie stać 🙂

hidden
    Użytkownik

Są w Polsce, ale praktycznie nieużywane. Poza tym mają je w większych miastach, słyszałem o Warszawie i Łodzi.

barteklodz
    Użytkownik

od dawna to mają(a w DE jeszcze dłużej, mofa 25kmh /motorower 45km/h), tylko że teraz cyfrowe a nie na tarczkę, ITD tego używa, kiedyś wersji na tarczę miała Policja gdy polonezami truckumi jeździli.

dychul
    Uczestnik

Czego ITD używa? Rolek do sprawdzania prędkości maksymalnej skuterów? ITD zajmuje się innego kalibru pojazdami a nie skuterami. To urządzenie jest genialne w swojej prostocie. Tarczka tachografu rejestruje maksymalną prędkość i jest dowodem.

Im_Jurek
    Użytkownik

spokojnie – tak to mają w niemczech :D, zanim w polsce to będzie, to jeszcze dużo minie

benekpe
    Użytkownik

Problem zaczyna się wtedy, gdy odblokowanym motorowerem doprowadzimy do kolizji. Jadąc pojazdem bez uprawnień, nie działa wtedy polisa OC z motoroweru. Z funduszu gwarancyjnego ofiarze wypadku wypłacone zostanie odszkodowanie. Wszystkie koszty z tytułu odszkodowania będzie musiał kierujący motorowerem pokryć z własnej kieszeni. Nie daj Boże, jak ucierpi w takim wypadku osoba. Wtedy motorowerzysta w skrajnych przypadkach będzie musiał dożywotnio płacić rentę poszkodowanemu. Policja już zapowiada, że w chwili wejścia nowych przepisów zaostrzy kontrolę motorowerów i motocykli.

komoornik
    Użytkownik

Dlatego blokadę prędkości ma się na przycisk.

Kapuchon
    Użytkownik

komoornik napisał:

Dlatego blokadę prędkości ma się na przycisk.

Tak jest. Sam mam zamiar założyć sobie taką blokadę. Trzy odpowiednio połączone elementy i mamy blokadę obrotów : potencjometr, kondensator i przełącznik odpowiednio wpięty do modułu CDI daje nam świetną blokadę której można użyć w każdym momencie.

Anonim
    Nieaktywny

Dzisiaj sobie wypiołem kabelek od blokady aby wytestować skuter ;p Jechałem sobie 73kmh i nagle Niebieski Opel Vectra za mną i lizaczek ;p. Mam kartę motorowerową. Miałem szczęście bo trafiłem na spoko policjantów. Trochę pożartowaliśmy dostałem upomnienie i miałem pchać do domu;p popchałem kilka metrów , odjechali i ja sobie wsiadłem i dalej szalałem ;p

Anonim
    Nieaktywny

barteklodz napisał:

od dawna to mają(a w DE jeszcze dłużej, mofa 25kmh /motorower 45km/h), tylko że teraz cyfrowe a nie na tarczkę, ITD tego używa, kiedyś wersji na tarczę miała Policja gdy polonezami truckumi jeździli.

mofa? what the fuck?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button