Nowe Kat. Motocyklowe, Koniec Karty Motorowerowej!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Nowe Kat. Motocyklowe, Koniec Karty Motorowerowej!

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

„Karta motorowerowa zostanie zastąpiona prawem jazdy kategorii AM, o które będą mogli ubiegał się czternastolatkowie. Kategoria A1 (dla kandydatów od szesnastego roku życia) kierowanie motocyklami dwukołowymi o pojemności skokowej silnika do 125 cm3, mocy maksymalnej nie większej niż 15 KM i stosunku mocy do masy nie większym niż 0,13 KM/kg, lub też trójkołowcami o mocy nie większej niż 20,4 KM. Kategoria A2 będzie przeznaczona dla osiemnastolatków lub osób starszych. Ograniczenia to maksymalna moc motoru – w tym przypadku wynoszłca 47,65 KM i stosunek mocy do masy nie przekraczający 0,27 KM/kg. Kategoria A upoważni do prowadzenia wszystkich motocykli. Przeznaczona jest dla dwudziestolatków (którzy mają prawo jazdy kategorii A2 od dwóch lat) lub 24-latków, jeśli nie mieli oni wcześniej prawa jazdy kategorii A2. ” http://www.moto.wp.pl/kat,55194,wid,10231561,wiadomosc.html?ticaid=16625

Anonimowy

Przecież wiadomo o tym od kilku miesięcy Ale… Troche to głupie ;/ Jak zrobie A1, to gdybym chciał zrobić szybciej A to i tak muszę zrobić w między czasie A2 lub czekac do ukonczenia 24 lat ;/ Chodzi mi o ro, że nie mogę przeskoczyć A1 -> A (w wieku 20 lat) tylko muszę A1 -> A2 -> A (w wieku 20 lat) będą też A1 -> A (wiek 24 lata ;/)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

A jeśli ktoś ma już kartą motorowerową to musi zdawać wszystko jeszcze razł?? Od kiedy to wchodzi w życie???

Anonimowy

Ja chciałem robić A1 ale chyba zrezygnuje i zrobić A2 :-/ Ale uważam że te zmiany są do #*!@&$!!! :570:

Anonimowy

Xarmac, póki co to poczekaj, aż będziesz miał odpowiedni wiek

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

to nie ma sensu…będzie tżeba płacić za każdą katygorie osobno czy tylko dopłacaż do nastąpnej katygoriż? 🙄

Anonimowy

Na kazda będziesz musiał robic kurs

Anonimowy

To ma wejść pod koniec 2009-2010 , zapewne będzie jak teraz z A1 na A czyli jak masz dan? kategorie to tylko zdasz test praktyczny a teorii już nie będzie. I będzie się o połową mniej płacić.

Anonimowy

A co będzie z nami posiadaczam kart motorowerowych??;/ jak jezdzimy od dwoch lat a niektorzy więcej(bez kolizyjniż)??;/ :-/

Anonimowy

Odpowie ktoś może na moje pytanie i na pytanie dk222???? Bardzo prosimy

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie