Nowe działy....

Pragną zwrócić uwagę na małą ilość działów. Zdaję sobie sprawę, że promujecie Kymco(dalsze tło), ale jeśli chcecie poszerzyć działalność forum, to proszę utwórzcie nowe działy dla użytkowników innych skuterów. Myślę, że to ma sens, bo forum trzeba rozwijać a nie dreptać w miejscu.
Proszę administrację tylko o przemyślenie.

Już jest coś takiego jak działy dla użytkowników różnych marek.

Skuterowo.com – Działalność Serwisu.
Skutery – Skutery i eksploatacja.
Serwis – Zagadnienia dotyczące napraw i konserwacji.
Grupy Dyskusyjne – Dział zrzeszający społeczności lokalne i tematyczne.
Skutery Kymco – Forum Sympatyków Marki Kymco
Skutery Romet – Forum Sympatyków Marki Romet

Skutery Zipp – Forum Sympatyków Marki Zipp

Skutery Keeway – Forum Sympatyków Marki Keeway

Skutery Yamaha – Forum Sympatyków Marki Yamaha

Skutery Vespa – Forum Sympatyków Marki Piaggio Vespa

Skutery Piaggio – Forum Sympatyków Marki Piaggio

Skutery Inca – Forum Sympatyków Marki Inca

Prawo Jazdy – Dyskusje wokół prawa jazdy AM, A, A1, A2. Przepisy Ruchu Drogowego

Tuning – Chcesz podrasować swój jednoślad?
OFFtopic – Gdy nie możesz znaleźć odpowiedniego działu.
Kontaktownia – Poleć namiar na sprawdzony sklep, lub mechanika.

Bartolini, zasadniczo są założone te działy co powyżej, dla najpopularniejszych marek na forum. O pozostałych markach można pisać w dziale Skutery. Zaproponuj jakie marki widziałbyś jeszcze na forum, zobaczymy co da się zrobić.

Witam proponuje jeszcze Honda ,Peugeot

Można by jeszcze dać Derbi i Aprilia.

Kingway ja proponuję, ponieważ jest ich trochę na forum.

a ja bym proponował zrobić dział w stylu "wasze maszyny"

Prosimy o dział "Turystyka Skuterowa" i podpięcie pasujących tam tematów m.in. Grupa Mazowiecka, Zdjęcia i filmy z wypraw skuterem itp. itd.

Przydaloby sie faktycznie wiecej dzialow dla innych marek. No i moze jakis dzial typu "skuter za granica" O przepisach, klimatach, cenach itp. Na pewno znalazloby to swoich czytelnikow.
Pzdr.

A może by sie znalazł też jakis dział z motorowerami z biegami

Można by było zrobić też dział poprostu od chińskich skuterów (tam pewnie działo by się najwięcej bo najczęściej się psują;p) i bardzo dobry pomysł z ''turystyka skuterowa''. Ja np. jestem zainteresowany wyprawami skuterem i myślę, że więcej osób by się takich znalazło :)

Dołączam się do prośby o dział "turystyka skuterowa".

Madi ja gorszy nie będe:)"Turystyka skuterowa".Ciekawe trasy miejsca które warto zobaczyc,relacje z wypraw,akcesoria itp.Wszystko co zainteresuje tych dla których wycieczka skuterem to nie kilkanaście a kilkaset kilometrów:)

Done. Miłego!

(chórem) Dzię - ku - je - my ! :)

PS: Prosimy jeszcze o przeniesienie tego tematu: http://www.skuterowo.com/forums/topic/zdjecia-i-filmy-z-wypraw-skuterem

Leszku,a można jeszcze ten temat podpiąć pod Turystykę: http://www.skuterowo.com/forums/topic/zdjecia-i-filmy-z-wypraw-skuterem

Zrobione

Dzięki :) Łatwiej będzie znaleźć :)

Może dzięki działowi "turystyka skuterowa"trochę ludzi zobaczy że skuter to nie tylko pojazd do taniego przemieszczanie się z punktu a do punku b,a coś znacznie więcej....

o trochę przejrzyściej się zrobiło :) dziękujemy