Nowe bebechy do Stalkera

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Nowe bebechy do Stalkera

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam ! Mam zamiar kupić nowe części do mojej Gilery Stalker 2004 rok, co powiecie na coś takiego : Cylek : Polini Sport 70ccm ew. Stage6 Pro Sport 70ccm. Gaż?nik : chyba 17.5 mm oczywiście Dell’orto Wydech : Hebo New Performer albo RS-II Wał : Jeżeli jest potrzeba wymiany (bo nie wiem, skuter ma 4500km ) to może RMS Sport Pasek : Polini Kevlar ? Co do reszty to nie wiem, simmeringi i te sprawy czy kupować. Co sądzicie o tym zestawie w/w ? Spisze się ? Jak na razie mam coś takiego : Sprzęgło : Hebo N Wario : Hebo Next Generation Dzwon : Stage6 WingCooler Team Z góry wielkie dzięki.

Anonimowy

Ten wał co podałeś to jeden z największych szajsów na rynku… Zainwestuj lepiej w mocniejsze łożyska (możesz od razu kupić z simeringami, taki zestaw oferuje Stage6). Wał możesz dać do sprawdzenia… I tak lepiej zrób, będziesz miał wtedy pewność czy jest wszystko z nim OK. Wydech, a zastanawiałeś się np. nad Yasuni R?

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

Zastanawiałem się nad R, ale w testach RS-II wychodzi nieco lepiej od niego 😉

Anonimowy

Tylko, że wątpie żebyś osiagnął takią moc co wychodzi na testach bez np. portingu. (m.in. rozwiercanie okna wydechowego pod dany wydech i nie tylko). Bardzo fajnie kumplowi jeździła Beta Chrono na cylindrze Stage6 Pro Sport, gaźnikiem 17,5 oraz wydechem Gianelli (jaki model to dokładnie nie wiem).

Anonimowy

Ok, dzięki. A co z resztą rzeczy ? Mogą być ?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Pasek dobry, nie zerwie ci się. Tylko, że ten pasek jest twardy i może ci wyżłobić wgłębienia w przeciw talerzu. Wał to tak jak pisałem wcześniej. Pomyśl jeszcze nad jakimś innym filtrem powietrza, np. Polini Air Box. Może większy króciec (jeżeli ma dużo mniejszy przelot niż 17,5mm) oraz zawór membranowy (np. Stage6 V-Force)? Takto powinno się całkiem ładnie spisywać. Wszystko zależy od regulacji.

Anonimowy

Dokładnie wybór części to jedno te są OK, a regulacja to drugie. Jak dobrze nie wyregulujesz to nawet na evo będziesz jechał 60.

Anonimowy

Ja na twoim miejscu wymienil bym wal np. http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?manufacturers_id=53&products_id=1664&osCsid=eb87c3b39aa67c877d6d447d8f1dc9a0 mam taki sam i moji kumple nie do zajechania tym bardziej w stunie 🙂 a lozyska kup motoforca http://jednoslad.pl/sklep/product_info.php?manufacturers_id=10&products_id=357&osCsid=e285d8c9cab79ca041d089b8a91becc8 to sa te same co stage6 ale tansze 😀

Anonimowy

Dzięki panowie za odpowiedzi a co do gaźnika to chyba zostawie seryjny bo niby jest 17.5 mm ale szczerze to nigdy nie sprawdzałem jaki jest seryjny 🙄

Anonimowy

To ja jestem ciekawy czego dotyczą twoje posty masz 229 przeglądałeś pewno parę takich tematów powinieneś już wiedzieć. Ja bym brał tecnigasa bo tani a dobry.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie