Nowa odsłona głównej strony portalu Jednoslad.pl

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #248365 Reply
    Anonim
    Gość

Na dzień dzisiejszy jest to info nieoficjalne i dla wybranej grupy, więc proszę na razie nikomu nic nie pisać, mówić.

klik

tutaj macie to popatrzenia i poszukajcie, czy nie ma jakiś błędów.

Czekam na wasze sugestie.

BTW.
    Osoby zainteresowane, które już się kontaktowały z Simonem, proszę o przesłanie mi na maila [email protected] swojej foteczki, nicka oraz Imienia i Nazwiska, a także pisemnej zgody na wstawienie swoich dany w dziale redakcja.

Sugestie i pytania tylko w temacie, nie na priv.

pozdr.

#248366 Reply
    Anonim
    Gość

Fajowo ;] Tak kolorowo ale mało przejżyście chodzi o to że aby coś znaleźć trzeba poszukać xD Tak to WYPAS nie no w sumie nie trzeba szukać dobra robota

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#248367 Reply
    Anonim
    Gość

Noo… teraz to przynajmniej wygląda jak strona szanowanego portalu :] Bo jak wchodziłem na tamtą to mnie jakoś obrzydzenie brało :p
    Jak na razie nie zobaczyłem nic „niedorobionego”

P.S. Kto robił tą zaje***ą grafikę na górze ;o

#248368 Reply
    Anonim
    Gość

ten napis w prawym górnym rogu powinien być trochę bardziej hmmm… oczojebny… albo w trochę innym miejscu. Zobaczcie np. ścigacza, albo motogen, to się rzuca w oczy to ich logo… W ogóle to czemu nie ma logo jednosladaż mogło by być razem z napisem (nad napisem?), tylko bez tego czerwonego pierda, co kiedyś gdzieś widziałem na głównej…

Zamiast ten listy news proponował bym moduł flash. Ta lista wygląda jak taki trochę badziewny szablon… W zasadzie mógł by zostać, tylko jak odpalamy stronę, to na środku najważniejsze newsy mogły by być we flashu…

W stopce brakuje belki z hiperłączami, jest przydatna dla większości ludzi…

Ten chopper w bannerze się z emerytami kojarzy, wizualnie lepszy by był jakiś ścig np. (do charakteru stronki)

główne menu strzelił bym we flashu także… nie jest to wielki problem, a wizualnie sporo lepiej się prezentuje… Skróciło by się do głównych kategorii, bo teraz całe nie mieści się w jednym oknie (po odpaleniu strony).

Główny baner ogólnie jest fajny, zrobiony z pomysłem.

Bardziej wyeksponowany powinien być link do sklepu, bo jak by nie było to praktycznie coś innego…

Fajnie jest umieszczona reklama pod górną belką.

Fajny pomysł z tym „Więcej artykułów…” na dole. Prócz tych 10 ostatnich, może jeszcze być pod nimi drobne „więcej…” do jeszcze starszych newsów…

A może na głównej tylko skróty do newsów i pod każdym „więcej…” do pełnego artykułu?

To chyba tyle na pierwszy rzut oka 😀

Tylko żeby nie było, że marudny jestem!! 😆

Jest beta, to chyba o to chodzi, żeby możliwie wszystkie uwagi pozbierać przez opublikowaniem, a nie potem „to mi się nie podoba, tamto mi się nie podoba”.
    😀

A tak BTW:
    W joomli jest całe zarządzane?
    czy jakiś inny CMSą
    Zajmuję się u nas stroną szkolną licka i już rok z nimi walczę, żeby najlepiej joomlę wgrać na serwa, bo cholery dostaję, jak wszystko muszę w kodzie robić…
    Strona wygląda badziewnie (mało powiedziane), ale już im powiedziałem, że nie będę tego robił w kodzie, bo bym się zajebał ze zmienianiem całego układu (jest stary poczciwy zajączek itd, ale i tak bym musiał upload robić do strony ( bo ktoś zrąbał z poprzednich roczników), a po co, jak i tak ma być joomlaż) Koleś od serwa jest z naszego miasta i taki wielki problem, żeby do niego zadzwonili… normalnie porażka…

PZDR i życzę powodzenia z prezentacją nowej strony 😀

#248369 Reply
    Anonim
    Gość

jacob555 napisał:

Ten chopper w bannerze się z emerytami kojarzy, wizualnie lepszy by był jakiś ścig np. (do charakteru stronki)

Ja bym dał jakiś skuter bo w sumie to strona bardziej słynie ze skuterów.

#248370 Reply
    Anonim
    Gość

Wygląda nieźle tylko tak jak ktoś już napisał. Zamiast tego kolesia co kręci na ścigu dać chłopaka na sqterze. No i napis „jednoslad.pl” ciut większy 🙂

#248371 Reply
    Anonim
    Gość

Ten czerwony tak trochę nie pasuje. W nagłówku jak najbardziej ale tu po bokach nie bardzo mi się widzi, ale to moje zdanie tylko 😛
    No i zamiast tego chooperka może jakiegoś sqtaż I to może któryś z naszych projektów?;p
    Ogólnie bardzo fajnie się prezentuje stronka;]
    slimak, jak ta zgoda ma wyglądać? Tzn co ma być w niej zawarteż
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w serwisie jednoslad.pl? i podpisać się? czy coś więceją

A jak nie da rady tego poprawić, to może zrobić nowy na forum? Np zrobić taką ankietę, że kto chce wysyła fotę na swojej maszynie ( mniej więcej w takiej samej pozycji jak inni;p bez skojarzeń) i później ktoś kto ma pojęcie, połączyłby je w ciekawy sposób, przecież są PS i inne programy, wszystko idzie do przodu 😛 moja taka mała propozycja

#248372 Reply
    Anonim
    Gość

bo ja wiem, czy na skuterze… Forum jest głównie od skuterów, a to jest strona główna, a nie strona forum, zatem, ja bym zostawił tego ściga, bo niezaprzeczalnie lepiej wygląda w bannerze 😀
    Na stronie forum macie skutery…

#248373 Reply
    Anonim
    Gość

Ścig oczywiście ma zostać, chodzi mi raczej o tego choopera.

#248374 Reply
    Anonim
    Gość

moim zdaniem jest kozak lecz możnaby zmienić wlasnei tego choppera na jakiś skuter po tuningu a napis jest w sam raz 😉 wszystko ładnie przejrzyście fajne kolory

#248375 Reply
    Anonim
    Gość

grafa jest juz klepnieta wiec nic w niej nie zmieńimy niestety. Teraz będziemy zmieniac skorke forum. Cala grafika ruszy niebawem.

#248376 Reply
    Anonim
    Gość

MI się podoba ogólnie.
    Nie przyglądałem się za dużo bo nie mam czasu ale jedną rzecz ewidentnie, że się brzydko wyrażę spierdoliliście…
    żadnego skuta tam nie widziałem :/
    Trochę badziej bym wyeksponował przyciski do sklepu forum itd czyli te główne.
    kolorystyka nawet fajna ale czegoś jej brakuje.
    chyba nic więcej nie zauwazylem.

#248377 Reply
    Anonim
    Gość

moze cos da rade z tym zrobić. To ze niema skutera to chyba nie problem.

#248378 Reply
    Anonim
    Gość

simon ale z czego jest znane obecne forum i strona ?
    ze skuterów
    nawet newsy na stronie są praktycznie tylko o skuterach.
    wiec czemu w nagłowku stron y nie ma skuta zadnego to ja nie wiem.

#248379 Reply
    Anonim
    Gość

teraz chciałbym abysmy tez byli znani z motocykli.

#248380 Reply
    Anonim
    Gość

ale jedno i drugie można polaczyc a ja widzę ze teraz tylko motocykle sa wyroznione.

#248381 Reply
    Anonim
    Gość

Kruczek to niestety moje niedopatrzenie jest. Na ten moment nie mam jak tego zmienić. Mimo wszystko damy rade. Skutery byly i beda bardzo wazne dla nas. Nie martwmy się tylko dajmy rade. Mamy byc portalem dla wszystkich jednosladowych fanów. Mam nadzieje ze nam się uda.

#248382 Reply
    Anonim
    Gość

No to spoko ;P to wy się bawcie tutaj a ja spadam do roboty.

#248383 Reply
    Anonim
    Gość

Foch ? Obraziles się czy jak ?? Sorki jak źle zrozumialem ale mam dzis kiepski dzien..

#248384 Reply
    Anonim
    Gość

ta KruczeK, strzelil na Ciebie focha xD
    na szybko napisał bo spieszyl się wiedz nie martw się :PP

#248385 Reply
    Anonim
    Gość

ojj simon, simon 😀
    pewnie ze nie foch 😛
    Na szybcika pisałem bo już tata za mną dzwonił gdzie jestem bo części mu musiałem zawieźć 😛
    A napisałęm bawcie się bo widziałęm, że danyboy na gadu siędział a ty na forum więc pewnie coś testowaliście 😛

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Nowa odsłona głównej strony portalu Jednoslad.pl
Twoje informacje:

Back to top button