Normalnie czary.

witam , male pytanie panowie. mam na warsztacie Routera Bassa. perzyznaje ten model bzyka robie pierwszy raz i jest tak : dokonalem wymiany pierscieni (komplet) , cylindra . uszczelek , dokonalem wyregulowania zaworow , sprawdzilem caly ukad zasilajacy jak rownierz wyczyscilem gaznik . pomiar cisnienia (kompresji) w komorze spalania wynosi 11 bar. ideal , wymieniony byl stojan(brak iskry przez uszkodzona cewke) jak rowniez nowe kolo magnesowe . w skrucie mieszanka dochodzi komrecha jest iskra rownierz . wiec powiedzcie mi czemu to dziadostwo nie pali bo zglupialem :D
prosze o porady :)

zawory powinny być na 0,05 albo rozrząd jest źle

Jeśli iskra jest, zawory regulowane, paliwo dochodzi to tak jak wyżej lukario napisał ustaw rozrząd. Literka T na magnecie i na wałku rozrządu muszą być widoczne 3 otworki na górze:D Na internecie jest pełno poradników, filmików jak prawidłowo ustawić rozrząd.

skoro kompresja wynosi 11... to z silnik jest ok. przyszło mi do głowy dopiero teraz żeby sprawdzić świecę , czy jej nie zalewa przypadkiem i dlatego nie odpala, ewentualnie iskra jest za słaba , to że jest nie oznacza że jest dobra, jak jest ledwo widoczna to też nie będzie palił

Sprawdź rozrząd i zawory, poszukaj, czy nie dostaje lewego powietrza, sprawdź przerwę na świecy, potem możesz ewentualnie napryskać do filtra jakimś sprejem i wio.