Niewyrozumiali sąsiedzi :P

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam mam pytanie do znawców prawa xD
    Mam wrednych sąsiadów…
    Albo inaczej, mam garaż koło bloków i żeby kupić uszczelkę pod tłumik muszę rozgrzać sqoota i pojechać do ZG (miasta). Skuter chodzi głośno i chyba dzisiaj sąsiedzi dzwonili na policje lecz zamknąłem garaż i poszedłem do domu. W ogóle nie mogę z garażu normalnie wyjechać, bo od razu z balkonu drze miły pan jape 🙂 Może mi coś zrobić policja np. przeszukać garaż, czy coś ze sqootem zrobić? albo jak mnie nie będzie w garażu to wpaść do domu i poprosić o klucze czy coś ? Proszę o szybką odpowiedź !

Anonim
    Gość

jak by mieli coś przeszukiwać to mi się wydaje ze potrzebny jest nakaz…

A jeśli chodzi o to że skuter chodzi głośno to przed 22 też mi się wydaje ze nie mogą Ci nic zrobić

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

No ja się zmyłem o 20 xDD Koleś się pytał czy mam szczelny tłumik, to odpowiedziałem że tak tylko pękła mi podkładka xD A jak sprawdźą czy jest za głośny czy nie? na ucho xD

Anonim
    Gość

I co ci zrobią ?? Stoi w garażu, nie poruszasz się nim, garaż to nie ulica

Anonim
    Gość

No nie wiem dlatego się pytam w razie W xD Ogólnie to lubię jak się na mnie patrzą że taki bzyk tak głośno chodzi i ludzie nic do tego nie mają, ale tamten koleś jest podejrzany i np. jak zostawię go na parkingu to może spisać tablice i podkablować 🙁 :573:

Anonim
    Gość

Nie wiem jak tam z blokami ale jak masz dom prywatny to przed 22 se możesz bez tłumika na full obrotach drzeć i nie powinni nic zrobić … Tyle, że kwestia czy chcesz być „świnią” dla sąsiadów 🙂

Anonim
    Gość

RudY napisał:

Nie wiem jak tam z blokami ale jak masz dom prywatny to przed 22 se możesz bez tłumika na full obrotach drzeć i nie powinni nic zrobić … Tyle, że kwestia czy chcesz być „świnią” dla sąsiadów 🙂

Nie wydaje mi się 🙂 Skuter musi spełniać określone normy głośności, bez tego nie ma homologacji. Czyli panowie niebiescy mogą Ci jednak coś zrobić za to, jak będziesz jeździł po ulicach 😉

Anonim
    Gość

Damianho napisał:

RudY napisał:

Nie wydaje mi się 🙂 Skuter musi spełniać określone normy głośności, bez tego nie ma homologacji. Czyli panowie niebiescy mogą Ci jednak coś zrobić za to, jak będziesz jeździł po ulicach 😉

A czy ja coś mówiłem o ulicach ? Mówiłem o domu prywatnym – czyt. na podwórku 🙂

Anonim
    Gość

RudY napisał:

A czy ja coś mówiłem o ulicach ? Mówiłem o domu prywatnym – czyt. na podwórku 🙂

I tak by mu coś zrobili za zakłócanie spokoju 😛

Anonim
    Gość

Ze za glosny to na ucho stwierdzić nie mogą :p
    Mi tylko powiedzieli i oddalem dowod i teraz zaluje bo powienenem mu powiedziec niech mi to udowodni a nie. To tak jakby Cie zatrzymali bo na oko za szybko jechales ..

Anonim
    Gość

NIktorzy maja miernik glosnosci 😀 ja nie mam z tym problemu xD w promieniu 1km nie ma zadnego domu xD takie odludzie :PP

Anonim
    Gość

Nie ma co Panowie xD Trzeba zainwestować w wate i w uszczelkę :573: A dzisiaj pomyślnie zamontowałem nowy tłok nad wymiarowy B i cieszę się ale nie wiem czy go docierać tak jak cyla czy nie 😛

Anonim
    Gość

tak dotrzyj lepiej

Anonim
    Gość

Jak masz go na swojej posesji to gówno ci mogą zrobić.

Anonim
    Gość

do mnie ludzie czepiają się ze jeżdżę po chodniku (mieszkam w dzielnicy gdzie jest bruk) , owszem nie powinienem ale jadę z taka prędkością ze kiedyś wyprzedził mnie jakiś dziadek na rowerze , dobra potem jeździłem po tej ulicy i urwał em wydech , zaspawałem go , i olałem to znowu jeżdzę po chodniku , wieczorami (czytaj 22-23), starałem się jeździć na jak najmniejszych obrotach (mam stożek) , do czasu kiedy zatrzymała mnie jakaś bacia i zaczęła farmazonic ze jej mąż kiedyś był prokuratorem i ona dzwoniła na policje i powiedzieli jej ze zabiorą mi kluczyki , chciałem wybuchnąć śmiećhem ale postanowiłem zachować się JESZCZE kulturalnie , do czasu kiedy nie zaczęła mnie przekrzywikac i gadać bzdur, wtedy powiedziałem jej (wcześniej tez to mówiłem tylko z kulturą) , do kurwy nędzy ja tu mieszkam , przypizdowałem gazu i pojechałem , i od następnego wieczora kiedy przypomniałem se te babke i inne stare babcie drące mordy z okien to zawsze pizduje , i jakoś do tej pory policji nie było

Anonim
    Gość

Hehe ja też staram się nie słuchać pierdzieli, bo to zazwyczaj farmazonią farmazony 😀
    Ale jednak muszę coś z tym zrobić bo dzieci nie chcę budzić o 12 ani o 20 xD
    Sqoota trzymam w garażu lecz nie na mojej posesji, bo w bloku mieszkam 😀

Anonim
    Gość

Też miałem podobny problem. Gadali, że głośno hRR chodzi, że śmiećrdzi itd. To kto się przyczepił powiedziałem grzecznie, że ja ten garaż wynajmuję (to też na posesji gdzie jest jeden blok, ale wsio ogrodzone itd) i że jeżeli nie pasuje to nich mi znajdą i opłacają mi garaż na sqt gdzie indziej a ja się chętnie przeniosę.. Ale ci wyrozumiali chyba byli ;p

Anonim
    Gość

U mnie sąsiedzi się tak nie sapią, za to jak jadę to ludzie się dopiero plują. Wielokrotnie zdarza się sytuacja, że jadę idzie facet z bachorem i wrzeszczy, przeklina, że skuter za głośno chodzi i dziecko straszy. Albo raz jadę, wąska ulica więc zwalniam do 35km/h może 40km/h nie pamiętam i na przeciwko idzie gromadka ludzi z bachorami, zrobili mi miejsce więc grzecznie przejeżdżam i dzida, a jedna z tych bab na całe gardło „Kur*a puknij się w łeb!” i się piłowała. Olałem to i pojechałem, ale zdarza mi się pokazać takim ludziom środkowy palec 🙂
    Olej tych sąsiadów, jak masz zarejestrowane moto, ubezpieczone i masz kartę motorowerową i jedziesz zgodnie z przepisami to gliny Ci nic nie zrobią, za to, że skuter za głośno chodzi, chyba, że po 22.

Anonim
    Gość

Tzn tak . GAraz to nie jest twoje prywatne miejsce, kultura jakas obowiazuje .. I to ze chodzi glosno moga ci zarzucić ze zaklucaasz spokoj .. moga przyjechac z miernikiem i dowod zabrac. Na ucho tez moga poznac ze za glosny .. bo zobacz jak jezdza seryjne skuterki np chinole.. ciche nawet nie slychac ich . Jezdzileem u babki na wiosce i wywiercilem dziurke w tłumiku i byl taki glosny .. masakra i tez policja wparowala do domu . ale nie oddawaj dowod bo ci rozwale hate.. poprostu powiedzieli grzecznie ze dopuki nie zrobie tłumika nie poruszac się po drogach publicznych 🙂

Anonim
    Gość

Mieszkam w bloku, gdzie mam bardzo natrętną sąsiadke. O wszystko się czepia. Dopóki miałem Ogara 900, który był cichy i stosunkowo mały było ok ale teraz jak mam Roxa to zajmuje prawie, cały chodnik przy „jej”(wszystko koło bloku jest „jej”) ogródku, wzywała kierowniczke bloku 🙂 Ostatnio przez kilka dni jeździłem bez uszczelki to od razu było, że tam schorowani ludzi mieszkają itp. ale ją olałem 🙂 Tłumik mam uszczelniony i na razie się nie czepia. Na twoim miejscu też bym uszczelnił tłumik 🙂 Ja jak jechałem to nie mogłem wytrzymać bo był zagłośny ;P

Anonim
    Gość

Ja bym wydech zdjął i bez wydechu jeździł jak by ktoś się pluł 😛

Anonim
    Gość

Pierscinek by pekł ipo jeżdzie 😀

Anonim
    Gość

wilus88luki napisał:

Pierscinek by pekł ipo jeżdzie 😀

O ja niby dlaczego miałby pęknąć??

Większej bzdury nie słyszałem szczerze

Anonim
    Gość

pojezdzij na pizdzie na seryjnym cylu bez wydechu to zobaczysz, zrób najpierw tak a dopiero się wypowiadaj 😀

Anonim
    Gość

no pierścien nie wiem czemu by miał pęknąć ale raczej by się zatarł cylinder bo na pewno by wpadł tam jakiś syf xD
    ja też w bloku mieszkam i kiedyś taki głupi sąsiad zszedł jak regulowałem gaźnik i się zaczoł pluć że mu pod oknem hałasuje i wgl to mu powiedziałem krótko:
    „skuter chodzi jak chodzi, to nie moja wina, muszę coś zrobić i puki tego nie zrobie to będzie skuter tutaj pierdział a jak się coś nie podoba to niech się pan przeprowadzi do innych bloków gdzie będą o 8 rano palić gumę ścigaczami”
    i od tamtej pory się już nie pluje o skuter a jak wcześniej próbowałem cicho przejeżdżać koło bloku to teraz mam to w D bo gość nic mi nie może zrobić.
    i btw.

Red_Wariors napisał:

żeby kupić uszczelkę pod tłumik muszę rozgrzać sqoota i pojechać do ZG (miasta)

autobusy nie jeżdżą? xD

Anonim
    Gość

Mafioz napisał:

autobusy nie jeżdżą? xD

Jeżdzą ale po Co nimi jeździć jak od tego jest skuter? ;P

Anonim
    Gość

no nie dokonca Ci moga nic nie zrobić jeśli stoisz w garazu to owszem moga Cie cmoknac ale jeśli wyruszasz na droge publiczna to obowiazuje ci norma halasu 96 dB po 23 chyba 98db jeśli się nie myle i jeśli cie zmierza to zabieraja Ci dowod bo masz pojazd w swietle prawa niezgodny z warunkami homologacij czaisz ? ale ja tam się nie pierd mnie juz zlapali bez wydechu ale odprowadzili mnie do domu <lol>

Anonim
    Gość

kultura kulturą, prawo prawem, jeżeli chłopie jesteś na swojej posesji przed 22, nic ale to nic nie mogą Ci zrobić, nawet jakbyś wrzeszczał, lądował samolot u ciebie nic ci nie zrobią. W blokach jest już inaczej, bo to jest własność współdzielni itd. Tam już obowiązują normy hałasu 😛

Anonim
    Gość

Oj dobra, temat do zamknięcia bo te wszystkie posty odbijają od pytania kolesia. Jak jesteś u siebie w garażu nie mogą ci nic zrobić, nie mogą przyjechać odpalić ci i sprawdźić czy jest za głośny bo go nie używasz w ruchu ulicznym, w garażu możesz nawet bez wydechu go sobie trzymać , chja ci mogą zrobić innymi słowy jak nie jeździsz nim po ulicy. Temat uważam że można zamknąć bo to sensu niema, już się kolo na bank dowiedział jak to jest z tymi sąsiadami więc niema co tego dalej ciągnąć.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button