Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #278522 Odpowiedź

Anonimowy

siemka mam otoz taki problem iz.. kupiłem sobie nowy tlok i musialem wyciagnac silnik z ramy.. no i wyciagnelem silnik.. kable mialem na jakieś spinki zrobione.. wiec je ucielem a kable zaznaczylem tasmami .. no i jak juz wsadzilem silnik juz gotowy zeby go odpalic to musialem podlaczyc te kable.. podlaczylem je tak jak powinny byc.. no i chcialem go odpalic a tu iskry niema… odlaczylem znow te kable i probowalem inaczej i dalej niema iskry.. moze patrzalem cewke ale jest dobra.. jeszcze zostalo cdi ale i tak jak bd mial nowe cdi to i tak niewiem jak je podlaczyc.. który kabel do ktorego.. moze ma ktos ksiazke od sr-ki ?? to jest aprilia sr50 (stara buda) jeśli ktos mial taki problem niech pisze moze i ja mam taki sam.. pozdro i dzieki

#278523 Odpowiedź

Anonimowy

Kup nową świecą. Polecam firmę NGK

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #278524 Odpowiedź

Anonimowy

ale to nic ze swieca prod nie dochodzi wgl do cewki..

#278525 Odpowiedź

Anonimowy

Najlepiej napisz który to rocznik… Następnie znajdź schemat… Potem podłącz wszystko kolorami kabli: Ar-pomarańczowy Az-jasnoniebieski B-granatowy Bi-biały G-żółty Gr-szary M-brązowy N-czarny R-czerwony V-zielony Vi-fioletowy. Pozdrawiam sk700

#278526 Odpowiedź

Anonimowy

ale właśnie o to chodzi ze te wszystkie kable maja inne kolory moze z 2 sa tkaie same ze można podlaczyc je poo kolorach.. a i rocznik 1995

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: niema iskry
Informacje o Tobie: