Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

siemka mam otoz taki problem iz.. kupiłem sobie nowy tlok i musialem wyciagnac silnik z ramy.. no i wyciagnelem silnik.. kable mialem na jakieś spinki zrobione.. wiec je ucielem a kable zaznaczylem tasmami .. no i jak juz wsadzilem silnik juz gotowy zeby go odpalic to musialem podlaczyc te kable.. podlaczylem je tak jak powinny byc.. no i chcialem go odpalic a tu iskry niema… odlaczylem znow te kable i probowalem inaczej i dalej niema iskry.. moze patrzalem cewke ale jest dobra.. jeszcze zostalo cdi ale i tak jak bd mial nowe cdi to i tak niewiem jak je podlaczyc.. który kabel do ktorego.. moze ma ktos ksiazke od sr-ki ?? to jest aprilia sr50 (stara buda) jeśli ktos mial taki problem niech pisze moze i ja mam taki sam.. pozdro i dzieki

Anonimowy

Kup nową świecą. Polecam firmę NGK

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

ale to nic ze swieca prod nie dochodzi wgl do cewki..

Anonimowy

Najlepiej napisz który to rocznik… Następnie znajdź schemat… Potem podłącz wszystko kolorami kabli: Ar-pomarańczowy Az-jasnoniebieski B-granatowy Bi-biały G-żółty Gr-szary M-brązowy N-czarny R-czerwony V-zielony Vi-fioletowy. Pozdrawiam sk700

Anonimowy

ale właśnie o to chodzi ze te wszystkie kable maja inne kolory moze z 2 sa tkaie same ze można podlaczyc je poo kolorach.. a i rocznik 1995

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie