Niedziałąjące prawe kierunkowskazy i rozrusznik

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Niedziałąjące prawe kierunkowskazy i rozrusznik

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe speak speak 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe speak
    speak
    Użytkownik

Jak w temacie, skuter nie odpala z rozrusznika elektrycznego, po odpaleniu z kopki światła działają oprócz prawych kierunkowskazów oraz przycisku światła awaryjne, oprócz tego wskazówka poziomu paliwa opada ale jak to przy prądnicy bywa po dodaniu gazu się stabilizuje.

Klakson i cała reszta działa. Skuter to Toros Fresco (Zipp QUANTUM).

Dodam że skuter odpalił z rozrusznika elektrycznego ale jak zawsze sprawdzam stan swiateł przed wyjazdem, i zobaczyłem że prawe nie działąją, wyłączyłem i już starter elektryczny nie palił.

Proszę pomoc.

Fresco 7000km
    http://tuTOauto.pl
    Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Przyjrzałbym się całej instalacji elektrycznej, może gdzieś nie ma dobrej masy. Zaczął bym od sprawdzenia bezpiecznika przy akumulatorze i wyjęcia przerywacza od kierunkowskazów.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe speak
    speak
    Użytkownik

Trafiłeś choć dopiero teraz czytam. Po wymianie bezpiecznika migacze działają (cała reszta też) ale świecą światłem ciągłym. Jutro wymieniam przerywacz kierunkowskazów i myślę że bd ok.

Fresco 7000km
    http://tuTOauto.pl
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie