Niedziałąjące prawe kierunkowskazy i rozrusznik

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Niedziałąjące prawe kierunkowskazy i rozrusznik

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe speak speak 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #148744 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe speak
  speak
  Użytkownik
  • Postów: 83

  Jak w temacie, skuter nie odpala z rozrusznika elektrycznego, po odpaleniu z kopki światła działają oprócz prawych kierunkowskazów oraz przycisku światła awaryjne, oprócz tego wskazówka poziomu paliwa opada ale jak to przy prądnicy bywa po dodaniu gazu się stabilizuje.

  Klakson i cała reszta działa. Skuter to Toros Fresco (Zipp QUANTUM).

  Dodam że skuter odpalił z rozrusznika elektrycznego ale jak zawsze sprawdzam stan swiateł przed wyjazdem, i zobaczyłem że prawe nie działąją, wyłączyłem i już starter elektryczny nie palił.

  Proszę pomoc.

  Fresco 7000km
  http://tuTOauto.pl
  #148745 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe degename
  degename
  Użytkownik
  • Postów: 990

  Przyjrzałbym się całej instalacji elektrycznej, może gdzieś nie ma dobrej masy. Zaczął bym od sprawdzenia bezpiecznika przy akumulatorze i wyjęcia przerywacza od kierunkowskazów.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #148791 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe speak
  speak
  Użytkownik
  • Postów: 83

  Trafiłeś choć dopiero teraz czytam. Po wymianie bezpiecznika migacze działają (cała reszta też) ale świecą światłem ciągłym. Jutro wymieniam przerywacz kierunkowskazów i myślę że bd ok.

  Fresco 7000km
  http://tuTOauto.pl
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Niedziałąjące prawe kierunkowskazy i rozrusznik
Informacje o Tobie: