Nieciągnie benzyny !

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Nieciągnie benzyny !

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam problem mianowicie gaźnik nieciąganie benzyny ! Nie wiem czym to jest spowodowane ale jak pociągniesz to paliwo idzie ale gdy próbuje uruchomić motor to w ogóle nieciąganie benzyny ! Nie wiem czym to może być spowodowane !? Proszę o jakieś sugestie itp. z góry dziękuje !

Anonimowy

sprawdź zawór podciśnieniowy i jego podłączenie do wężyka podciśnieniowego

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

spróbuj go odpalić i czy wtedy idzie paliwo ??

odkręć świecie, strzykawką wlej paliwa troszeczkę i z kopniaka zapal maszynę 🙂 zobaczymy czy nie idzie

a może zabrudziłeś filtr powietrza ??

Anonimowy

a moze mało paliwa masz albo słabą kompresje i nie zasysa najlepiej wez wezyk od podcisnienia włóz sobie do ust i pociagnij moco i trzymajac zaciagniete kop czy tam krec rozrusznikiem i powinien odpalic to wtedy szybko załóz spowrotem tak jak powinno byc i przegazuj skuter i powinno chodzic

Anonimowy

odczep obydwia wezyki, za ten mniejszy ssaj a drugi odserwuj, ja poleci benzyna z duzego to znaczy ze gaźnik jest chyba jakis lipny
    one z natury się nie psuja wiec moze byc zawor podcisnieniowy zapchany albo zdechl juz

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

zazwyczaj jeśli skuter nie ciagnie paliwa to juz wina słabej kompresji lub kraniku ale te praktycznie nigdy się nie psuja … najlepszy patent na sprawdzenie to tak jak napisał sebo747 … wąż do ust i ciągniesz 😆

100 post … 😎

Anonimowy

ja zazwyczaj odczepiam wezyk od podcisnienia z gaźnika, ciagne chwile a pozniej normalnie zapala ;p

Anonimowy

Sprawdz czy gażnik tworzy w ogóle podciśnienie

Anonimowy

Ja obstawiam że to wina kompresji, tak jak to było u mnie. Po wstrzyknięciu pod świece albo pod iglice pali

Anonimowy

Motor odpalony gaźnik ciągnie po zastosowaniu metody JacoPL udało się 😛
    Dziękuje wszystkim za pomoc !!
    Do zamknięcia

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie