! Forum Skutery niebieskie diody

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

adi1968
    Użytkownik

Mam od nowości zamontowane niebieskie diody w lusterkach czy jest to zgodne z prawem.Pytam ponieważ dzis zatrzymała mnie policja i stwierdziła że jest to niezgodne z prawem i mam to zdemontować , bo w przeciwnym razie zabiorą mi dowód.

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

jeśli to kierunkowskazy to powinny być żółte

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

Nie jest to zgodne z prawem , najprościej po prostu odłącz zasilanie. Jak będą upierdliwi to mają prawo zabrać dowód , a potem niepotrzebne koszta Cie czekają.

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

I dobrze Ci powiedzieli. Ciesz się że odrazu nie zabrali Ci dowodu. Wszystkie przednie żarówki nie mogą być innej barwy niż białej lub żółtej i muszą mieć homologacje.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Jest to nie zgodne z prawem najlepiej jak odłączysz przewód

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Najlepiej odłączyć i mieć spokój. Albo kupić białe lub żółte i wstawić w ich miejsce. Teraz coś słyszałem, że żółty podobno już jest zabroniony ale czy to tam prawda…

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie