Nie wkręca się na pełne obroty 139qmb

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Nie wkręca się na pełne obroty 139qmb

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe J23 J23 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dodge
    dodge
    Użytkownik

Siemka,

Mam problem ze Swoim chińczykiem, otóż jest to 72cc który na zawsze chce się wkręcać na obroty.
    Jedzie do 50km/h niczym zablokowany skuter i na tym koniec, ale gdy powachluję manetką, po jakimś czasie załapuję moc i idzie do 75km/h.
    Zaglądałem do przekładni, kolor dzwona ok.
    Wczoraj wymieniałem oleje.
    Ma ktoś jakiś pomysł czym to może być spowodowane?

Skuter to 139qmb, klon bassy vapora itd.

Lewa! 🙂

->Kymco Super 8 2T
    LwG!
    Zdjęcie profilowe dodge
    dodge
    Użytkownik

f5

->Kymco Super 8 2T
    LwG!

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe faflusniak
    faflusniak
    Użytkownik

wariator sprawdzales?moze juz zuzyty.fabryczne wymienua sie co okolo 6tys.idz do marka na biegu ci zajrzy.jak jutro bys podjechal wczesniej to nawet ja to zrobie

Lubie zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej…..)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

6tys? chyba ze masz pecha 10-15 jak i nie wiecej zalezy jak smigasz
    sciagnij pasek wariator i zobacz jak wkreca sie bez tego osprzetu jezeli dalej to samo to regulacja ewentualnie cos w gazniku zatkane- padniete jezeli normalnie to cosik go blokuje od reduktora w sprzegle i przycinajacej sie sprezyny po wariator

4T FOREVER

Zdjęcie profilowe J23
    J23
    Użytkownik

Wachlując manetkę podajesz dodatkową porcję paliwa (działa pompka przyspieszająca). Jeżeli silnik wkręca się na obroty po kręceniu manetką, to wygląda na to, że ma za mała dawkę paliwa, czyli regulacja gaźnika lub wymiana dyszy na większą. Przed regulacją gaźnika sprawdź luzy zaworów i szczelność połączenia gaźnika z filtrem i z głowicą.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie