Nie wchodzi w obroty, ciężko odpala ?

cześć, zaczne od początku pare tygodni temu zachcialo mi się przjechać na skróty i niestety wywalilem na bloto na lewy bok nic powaznego sie nie stary nie tak bardzo brudny ale troche lusterko tylko do wymiany i nic więcej, ale potem az do teraz sie dziwnie zachowuje, wstaje rano ide do garażu i odpalam pali na strzała w jeden dzien na strzałą w drugi dzien trzymam ten rozrusznik i trzymam i nic dopiero po jakiś 10 sekundach cos tam odpali ok, odpali krece manetka troche i co ? nie wchodzi w obroty jak przekrece całą to zgaśnie jak przekrece troszke i widzie ze nie wchodzi w obroty to zostawiam na minute i potem wchodzi, jade jezdzić gdzieś sie zatrzymam i po jakiejś chwili (10/20min) chce odpalić i to samo co rano też tak nie odpali jak ma odpalać, nie wiem co to może ssanie się wali czy coś ? / peugeot speedfight 2, AC.

A po tej wywrotce pozdejmowsłeś osłony (np. filtra powietrza), zaglądałeś do silnika? Czy ci się gdzieś coś nie razłączyło, nie zagięło, nie zapchało błockiem? Sprawdź doprowadzenie powietrza z filtra pow. do gaźnika, chyba bym od tego zaczynał.

nie była duża gleba :P http://scr.hu/6zb2/8z84y jak widzisz nawet błota nie ma na filtrze no nic sam tego nie ogarne na osiedlu akurat jest serwis skuterami zobaczymy poczekam jeszcze z 2 dni i go chyba zawiozę

poszedłem specjalnie zeby zobaczyc czy to bedzie się działo i prosze bardzo http://www33.zippyshare.com/v/iCLOey2F/file.html pobierzcie sobie i tam macie filmik jak to jest u mnie dokładnie tak jest :)

Na komórce nie rozpakuję :-)
*
A jednak się udało, android rządzi :-)
Hmmm... cienias jestem, ale wygląda jak by wolne i paliwo miał. Zalewa go? Za mało powietrza? Sprawdź, czy gdzieś nie jest zagnieciony przewód od filtra powietrza do gaźnika. Sprawdź, czy manetka faktycznie dobrze otwiera przepustnicę (może przy upadku porypało się coś z linką). Sprawdź (jak go tak dusi) świecę, czy nie jest mokra od paliwa.
*
Czy jest szansa, że ci się woda dostała do paliwa...?

nieee xDD nie ma takiej opcji żeby woda się dostała :DDD potem sprawdze tą świece najwyżej w pon do serwisu i zobaczymy