nie wchodzi na wieksza predkosc

Witam.

Zastanawia mnie dlaczego czasami skuter wchodzi na stałą predkos np 40km/h i nie chce jechac szybciej, chociaz 3 godziny predej przed postojem jechalem 55?

Jakieś szczegóły? Jaki model skutera, czy coś w nim zmieniałeś? Nikt na forum nie dorabia na etacie jasnowidza... :-)

Baotian 4T. Ostatnio wymienialem filtr powietrza i paliwa, swiece, przewod od podcisnienia z kranika, uszczelke dalem na kranik bo przeciekal.
Z grubszych czesci nic nie wymienialem, dodam ze jestem 3 wlascicielem.
Skuter bardzo dziwnie sie zachowuje..

Psuje mi sie juz z 2 tygodnie, zaczelo sie jak stanal podczas jazdy, na poczatku myslalem ze benzyna sei skonczyla bo identycznie zaczal tracic moc, okazalo sie ze jest jeszcze pol baku, pomyslalem ze swieca, lecz swieca dziala raczej dziala, bo jednak odpala skuter.

Zauwazylem, ze skuter jakby nie dostawal paliwa, ale dziwne jest to ze wczoraj przejechalem nim 5km bez problemu, a jak wracalem po 3h pauzy to juz nie wkrecal sie na maksymalna predkosc.
Dzisiaj chcialem nim jechac, po przejechaniu 500m zgasl. Podnioslem siedzenie i zoabczylem ze w filtrze paliwa nie ma nic benzyny. Wyglada na to ze podczas jazdy przestaje podawac benzyne, kranik mysle ze dobry, jak postawie na srodkowa nozke i dam na maxa obroty to ladnie leje benzyne do fliterka paliwa.
Jak zgasl mi dzisiaj, pokopalem troche go, zalalo filtr paliwa i dojechalem do domu.

Co moze byc przyczyna ze w jednym momencie traci moc i zgasa?
Objawy takie jak konczy sie benzyna

odswiezam

to znaczy ze nikt nie ma pojecia....moze pompka paliwa?cos takiego ponoc jest.spekuluje.powodzenia

faflusniak napisał:

to znaczy ze nikt nie ma pojecia....moze pompka paliwa?cos takiego ponoc jest.spekuluje.powodzenia

SORKI ale jak lubisz zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej.....) to nie pieprz głupot , wiem że spekulujesz i to ci wybaczam ,- ( w skuterkach nie ma pompki paliwa ) paliwo jest zasysane podciśnieniowo , w jego wypadku jak ma normalny kranik pod bakiem to może być zasyfiony ( część w baku - siateczka na kraniku ) inne przypadki to jak jest zaworek a raczej kranik podciśnieniowy to może być nieszczelny przewód od króćca do zaworku i wtedy nie dostaje na tyle paliwa ile by potrzebował .

wymienilem przewody. Benzyna normalnie leci podczas odpalania noznego, zaleje pol filterka, przejade 500m i gasnie bo konczy sie benzyna z filterku.